Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Podle organizace Which? je Škoda nejlepší značkou ve Velké Británii

Podle organizace Which? je Škoda nejlepší značkou ve Velké Británii

 
rapid

pondělí, 8. července 2013

Škoda je podle britské organizace na ochranu spotřebitelů Which? nejlepší automobilovou značkou ve Velké Británii. Mladoboleslavská automobilka byla oceněna titulem Best car manufacturer a jedná se o již druhé prvenství značky Škoda v této anketě od roku 2010.

 

Which? odůvodňuje verdikt vynikající modelovou paletou značky Škoda, která přesvědčila nejlepším poměrem ceny a užitné hodnoty a vysokou spolehlivostí: „Škoda je zaslouženým vítězem. Značka zavedla skvělé nové modely. Především poměr ceny a užitné hodnoty a spolehlivosti modelu jsou působivé. Navíc máme excelentní zpětnou vazbu od zákazníků značky,“ uvedl Peter Vicary-Smith, předseda představenstva organizace Which?.


Škoda se ve Velké Británii těší rostoucí oblibě. V prvních pěti měsících roku se prodeje na britských ostrovech v porovnání se stejným obdobím minulého roku zvýšily o 15,1 procent na více než 26 000 vozů. V roce 2012 dosáhla Škoda ve Velké Británii nového prodejního rekordu, když dodala zákazníkům více než 53 200 vozů. Zákazníci oceňují prověřenou techniku, prostornost a funkčnost aut s okřídleným šípem ve znaku, nová Octavia nebo Rapid navíc bodují i designem, vysokou zůstatkovou hodnotou, ekologičností, nízkou spotřebou a příznivými provozními náklady.

Vítězství v letošní anketě Which? Awards tak potvrdilo stále lepší pověst kdysi vysmívané značky Škoda na britském trhu. Těžištěm činnosti této přední britské nezávislé spotřebitelské organizace jsou pravidelné testy produktů, jejichž výsledky zveřejňuje v tištěném magazínu i na internetu. Which? Magazine má zhruba 1,2 milionu předplatitelů a vychází od roku 1957. Jen před několika týdny navíc Škoda zvítězila také v jiné důležité anketě mezi britskými zákazníky: model Yeti byl v anketě Driver Power 2013, kterou pořádá odborný časopis Auto Express, více než 40 000 čtenáři zvolen Nejlepším vozem roku 2013. V první šestce se umístily hned tři modely značky Škoda, vedle modelu Yeti to byl Superb na druhém a Octavia na šestém místě.

Napsal: redakce

 
 
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz