iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Představujeme partnery Dnů s Fleetem 2013 - LEASEPLAN

Představujeme partnery Dnů s Fleetem 2013 - LEASEPLAN

 

pátek, 29. března 2013

LeasePlan je českým a evropským lídrem operativního leasingu automobilů.

 

Celosvětově patříme k největším společnostem poskytujícím správu a poradenství v řízení firemních vozových parků. Jsme zastoupeni ve 30 zemích. V roce 1995 jsme přivedli operativní leasing do České republiky. Díky unikátnímu řešení péče o své zákazníky dlouhodobě obhospodařujeme klienty s různou velikostí vozových flotil. Každému klientovi se věnuje jeden manažer a jeho tým profesionálů.

Dnes v České republice spravujeme vozový park přibližně tisícovce klientů a v naší flotile je téměř 20 tisíc vozidel. Pro další informace prosím navštivte www.leaseplan.cz.

Hlavní výhody správy vozových parků se společností LeasePlan jsou:

Všechny služby v jednom a bez starostí – firmy se mohou plně věnovat hlavnímu předmětu své činnosti, a ne se zabývat správou vozového parku.

Služby LeasePlanu zahrnují komplexní analýzu nákladovosti vozového parku a doporučení k jeho optimalizaci, správu vozidel, jejich pořízení, servis i veškerou administrativu spojenou s kontrolou nákladů a fakturací, pomocí při dopravních nehodách pro řidiče vozidel či zpětného převzetí a prodeje ojetých vozidel.

LeasePlan přesně skalkuluje celkové měsíční náklady na vozidlo – vyjádřené v jediné měsíční položce, kterou klienti předem znají.

Firmy se společností LeasePlan ušetří – LeasePlan je významným zákazníkem servisů i dalších dodavatelů – díky tomu výhodnější podmínky může přenášet na své klienty.

Žádná počáteční akontace – LeasePlan produkty jsou řešením pro zlepšení a plánování cash flow klientů.

 
 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 

Mimořádná vydání

Tour de Fleet 2020 - registrace

Den s Fleetem 2020Pardubice

Newsletter

Archiv
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz