iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » ŠkoFIN si vybral

ŠkoFIN si vybral

 
ilustraeni

pondělí, 15. dubna 2013

Leasingová společnost ŠkoFIN (Volkswagen Financial Services) snížila počet dodavatelů produktů a služeb v oblasti pneuservisu z pěti na dva. Ve výběrovém řízení uspěly společnosti ContiTrade Services a Goodyear Dunlop Tires Czech, respektive jejich servisní koncepty BestDrive a 4Fleet (Premio).

 

„ŠkoFIN během prosince 2012 zahájil jednání o cenách pneumatik a servisních prací s cílem zabezpečit jednotný standard odbavení, mít široké pokrytí servisních sítí po celé České republice a dosáhnout ještě výhodnější ceny pro klienty. Po několika kolech jednání bylo rozhodnuto, že ŠkoFIN bude spolupracovat se servisními sítěmi BestDrive a 4Fleet,“ uvedl ŠkoFIN.

Aktuálně tak mohou klienti ŠkoFINu využít více než 300 servisních míst, přednostního odbavení a lepší ceny těchto služeb, jež jsou významnou položkou v kalkulaci splátky operativního leasingu, uvedl dále ŠkoFIN. BestDrive má v Česku 168 provozoven (71 vlastních, 97 franšízových), 4Fleet pak 88 provozoven.

„Optimalizace nákupu v oblasti fleetu je klíčem k úspěchu ve výběrových řízeních a krokem k dalšímu růstu v tomto segmentu. Jsem rád, že se nám díky našemu centrálnímu nákupu podařilo zúžit dodavatele a dosáhnout lepší ceny pro klienty,“ řekl Michal Šlajs, vedoucí oddělení Fleet společnosti ŠkoFIN. ŠkoFIN se specializuje na financování vozů VW, Audi, Škoda a Seat.

„Jsem rád, že jsme díky profesionálnímu přístupu a správně nastavené cenové hladině potvrdili svoji pozici a těšíme se na další spolupráci se společností ŠkoFIN,“ doplnil Martin Dlabaja, manažer pro automobilové flotily společnosti ContiTrade Services provozující síť Bestdrive.

„Těší nás spolupráce s jedničkou na trhu financování aut a věříme, že klienti ŠkoFINu ocení náš profesionální přístup a zkušenost, kterou v oblasti profesionálního servisu máme,“ dodal Luboš Polák, fleetový manažer společnosti Goodyear Dunlop Tires Czech provozující síť 4Fleet.

Napsal: redakce

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz