iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Společnost Honda získala čtyři ocenění "Red Dot Design"

Společnost Honda získala čtyři ocenění "Red Dot Design"

 

čtvrtek, 31. března 2022

(TZ:Honda Motor Europe Ltd.) Zcela nové kompaktní SUV HR-V e:HEV, cestovní motocykl NT1100, skútr ADV350 pro dobrodruhy a generátor EU32i společnosti Honda získaly ocenění Red Dot: „Design produktu 2022“. Společnost Honda tak poprvé získala ocenění ve všech produktových řadách: motocyklové, automobilové i energetické produkty. Toto vysoce prestižní ocenění je udělováno pouze produktům, které vynikají designovou kvalitou a inovacemi.

 

Podobně jako u dalších nových modelů Honda se současný styl vozu HR-V nese v elegantním designovém směru „bez rušivých prvků“, který v posledních letech získal řadu mezinárodních cen. V ročníku 2021 soutěže Red Dot vyhrály v kategorii Design produktu modely Jazz e:HEV, Crosstar e:HEV a maxiskútr Forza 750, a současně model Honda e v předchozím roce získal ocenění „Nejlepší z nejlepších“. Byl oceněn společně se supersportovním motocyklem Honda CBR1000RR-R Fireblade SP, prvním motocyklem značky Honda, který vyhrál ocenění Red Dot. Značka Red Dot Winner se mezinárodně proslavila jako jedna z nejvyhledávanějších značek kvality v oblasti produktového designu. O každoročních cenách rozhoduje porota 50 mezinárodních odborníků, kteří testují každý přihlášený produkt, hodnotí jej a diskutují o něm. Kritéria posuzování se každý rok přehodnocují a přizpůsobují tak, aby odrážela nejnovější technické, sociální, ekonomické a ekologické požadavky. „Máme radost, že se nám poprvé podařilo získat ocenění Red Dot v kategorii „Design produktu“ ve všech produktových řadách společnosti Honda, a to u motocyklových, automobilových a energetických produktů,“ říká Toshinobu Minami, provozní ředitel Designového centra společnosti Honda R&D Co Ltd., „Jsme přesvědčeni, že jde o výsledek uskutečnění touhy společnosti Honda ‚sloužit lidem prostřednictvím technologií, nápadů a designu v našich produktech', což je klíčovým principem již od založení společnosti. Budeme nadále řešit výzvy, abychom pro naše zákazníky i v budoucnu zajišťovali ‚překvapení a vzrušení'“.

Při navrhování a vývoji nejnovější generace modelu HR-V konstruktéři společnosti Honda zcela od základů přetvořili toto populární kompaktní SUV. Ve svém průzkumu společnost Honda zjistila, že moderní spotřebitelé si vybírají produkty nejen na základě příslušného výkonu nebo atraktivního vzhledu, ale také podle toho, jak zapadají do jejich života a zda konkrétní produkt plní jejich individuální požadavky. Výsledkem je, že model HR-V nové generace má moderní karoserii SUV kupé, která dosahuje oblíbené kombinace prémiového a dynamického designu a mimořádné efektivity využití prostoru. Interiér i exteriér ztělesňují novou, jednoduchou a čistou moderní filozofii designu společnosti Honda, kterou můžeme vidět u nedávno uvedených modelů, a úspěšně navazuje na pověst značky týkající se kvality, funkčnosti a praktičnosti.Cenami ověnčenou řadu doplňuje nedávno představený generátor EU32i, který nabízí ohromný výkon v uživatelsky přívětivém a chytře navrženém uspořádání. Poprvé na světe je zde zabudován vysoce výkonný motor do přenosného generátoru se vstřikováním paliva. Nabízí působivý výkon 3200 W a spolehlivost, kterou se dříve vyznačovaly pouze automobily a lodní závěsné motory. Dodává se dokonce se speciální aplikací pro chytré telefony a s připojením Bluetooth, které umožňuje uživatelům sledovat stav generátoru a ovládat ho na dálku. Nedávné triumfy společnosti Honda v automobilové části soutěže Red Dot Awards staví na dlouhé historii soutěžních úspěchů, včetně modelu Honda S2000 v roce 2001, modelu Civic v roce 2006 a evropského modelu Accord Tourer v roce 2008.

 

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz