iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Starlife bude jezdit s peugeoty

Starlife bude jezdit s peugeoty

 
uloziste-old

středa, 24. dubna 2013

Peugeot získal do portfolia svých fleetových zákazníků společnost Starlife. Díky nedávno uzavřené dohodě o marketingové a obchodní spolupráci dodá Peugeot Česká republika společnosti Starlife více než 80 automobilů a zajistí si zároveň zviditelnění značky v rámci projektů „Nejúspěšnější sportovec roku“ a „Odznak všestrannosti olympijských vítězů“.

 

Společnost Starlife se zabývá především prodejem potravinových doplňků zdravé výživy a je také iniciátorem projektů Nejúspěšnější sportovec roku a Odznak všestrannosti olympijských vítězů jejichž cílem je podpora sportovců, ocenění talentů, motivace dětí ke sportu a zdravému životnímu stylu. Všechny akce pořádané v rámci projektů zaštiťují olympionici Šárka Kašpárková, Roman Šebrle a Robert Změlík.. Společnost Peugeot Česká republika je partnerem obou těchto projektů.

Robert Změlík (na snímku), představitel společnosti Starlife k nově navázané spolupráci uvedl: „S Peugeotem jsme navázali zajímavou spolupráci jednak z v oblasti prodeje vozů a následného servisu a dále také z hlediska marketingových aktivit týkající se našich projektů. Těší nás zájem společnosti Peugeot podporovat sport a pohybové aktivity mládeže. Tato dynamická automobilka do našich projektů dokonale zapadá. Nadčasový design vozů Peugeot se velice líbí jak mně, tak i reprezentantům naší firmy, kteří navíc velice oceňují komfort a úspornost těchto automobilů.“

Společnost Starlife dosud odebrala 30 vozů modelových řad Peugeot 308 SW, 207 SW a Partner. Dalších deset automobilů je zatím v podobě objednávek a do konce roku by měl vozový park společnosti Starlife přesáhnout hranici osmdesáti vozů značky Peugeot.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz