iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Toyota má nový showroom v Karlových Varech

Toyota má nový showroom v Karlových Varech

 
uloziste-old

středa, 24. dubna 2013

Autorizovaný partner značky Toyota, společnost AUTO EDER s.r.o. slavnostně otevřela minulý týden nové prodejní a servisní prostory v Karlových Varech. Zákazníci značky Toyota z tohoto regionu tak mohou využívat zcela nové prostory splňující nejvyšší úroveň prodejních a servisních standardů japonské automobilky.

 

Nový autosalon AUTO EDER se nachází v Karlových Varech v ulici Chebská na pozemku o velikosti 10.000 m2 a je třikrát větší, než byly dosavadní pronajaté prostory v ulici Sokolovská. Jen podlahová plocha činí 1500 m2. V prodejní části je možné v současnosti vystavit osm nových vozů. Součástí nového showroomu je samozřejmě také zóna pro čekající zákazníky na servis s možností občerstvení a využití internetu.

Špičkově je vybaven také aktivní příjem na servis, jehož součástí je mimo jiné kompletní diagnostika podvozku, test vůlí, brzd a tlumičů, měření emisí i rychlo-měření geometrie (Quick Check) trvající odborně proškolenému personálu pouhou jednu minutu. Prostorný autoservis disponuje devíti zvedáky a 10 servisními místy. Součástí provozovny je také sklad pneumatik, myčka kol a karosárna. Mytí vozů je prováděno výhradně ručně. Samozřejmostí je rovněž moderní sklad materiálu, který disponuje téměř u většiny náhradních dílů Toyota jejich dodávkou do 24 hodin.

Nový autosalon AUTO EDER splňuje, po vzoru několika zcela nových evropských prodejně-servisních center Toyota, i přísné ekologické nároky. „Jde v podstatě o jakousi pasivní stavbu. Využíváme dvě tepelná čerpadla a systém rekuperace vzduchu, osvětlení je řešeno úspornými či diodovými zdroji,“ řekl ředitel společnosti Jan Eder.

Venkovní zpevněné plochy činí 3500 m2, obsahují parkoviště, zázemí a plochu pro prodej ojetých vozů. Zákazníci zde získávají navíc možnost výkupu jejich současného vozu či pořízení prověřeného ojetého vozu značky Toyota v rámci programu Toyota Certifikováno.

Další zajímavostí nově otevřeného objektu je také nová dobíjecí stanice pro elektromobily a hybridní modely s technologií Plug-in od firmy Schneider Electric. V jeden okamžik lze na ni nabíjet dva automobily. „Jsme prvním autorizovaným dealerem Toyota v Česku, který má dobíjecí stanici,“ zmínil Jan Eder. V rámci modelové palety Toyota je už nyní využitelná pro model Prius Plug-in.

Zcela nové prodejní a servisní prostory společnosti AUTO EDER s.r.o byly slavnostně otevřeny ředitelem společnosti Janem Ederem a prezidentem společnosti Toyota Motor Czech, Tsutomu Otsubo.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz