iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » UniCredit Leasing nabízí slevu na CNG vozy

UniCredit Leasing nabízí slevu na CNG vozy

 
cng-3

úterý, 17. září 2013

UniCredit Leasing poskytuje časově neomezenou slevu v hodnotě 40 000 Kč při financování vozidel na stlačený zemní plyn (CNG). Finanční zvýhodnění platí pro úvěrové i leasingové produkty. Cena osobních a užitkových automobilů s výrazně ekologičtějším a provozně levnějším pohonem se tak dostává na úroveň vozidel s benzinovým či naftovým motorem. Navíc klient získává výhodu v podobě nulového paušálního poplatku za uzavření smlouvy.

 

„UniCredit Leasing stejně jako celá skupina UniCredit se hlásí k podpoře ekologických a úsporných variant dopravních prostředků. Proto jsme s našimi obchodními partnery připravili speciální akci na podporu financování vozidel s pohonem na stlačený zemní plyn. Našim cílem je motivovat klienty k nákupu nejvýhodnější varianty pohonu, který šetří nejenom životní prostředí, ale také snižuje náklady na provoz, a to až o polovinu,“ uvedl Jaroslav Jaroměřský, místopředseda představenstva UniCredit Leasing. Jak dále doplnil, v současné době se prodává v České republice více než 40 typů sériově vyráběných osobních či užitkových vozidel na CNG. Nabídka UniCredit Leasing se vztahuje na všechny tyto modely. Další využití pohonu CNG se očekává se vstupem příslušných variant dalších nejprodávanějších modelů na český trh, stejně tak i s rychle se rozvíjející sítí plnících stanic, kterých je v tomto okamžiku téměř 50 a dalších několik desítek je ve výstavně. 

Klienti mohou volit mezi úvěrovými produkty UCL CreditAuto a UCL FinAuto. V obou případech se kromě slevy 40 000 Kč neplatí žádný poplatek za přidělení úvěru. Délku splatnosti je možné volit v rozmezí od šesti do 84 měsíců a akontace může být až do výše 70 % z pořizovací ceny vozu. Obdobné podmínky platí i pro leasingový produkt UCL LeaseAuto. Pojistné sazby a pojistné podmínky jsou pro vozy s pohonem CNG shodné jako pro vozidla s benzinovým či naftovým pohonem.

Napsal: redakce

 
 
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz