Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » V AD Centru začali prodávat vozy Mitsubishi

V AD Centru začali prodávat vozy Mitsubishi

 
mitsubishi-0

úterý, 5. listopadu 2013

Značka Mitsubishi rozšiřuje svou českou prodejní síť. V Praze zahájil svou činnost nový autorizovaný prodejce a opravce vozů s logem tří diamantů, společnost ADcentrum s.r.o., který se nalézá v Jeremiášově ulici v Praze 5 Stodůlkách.

 

„Snažíme se být stávajícím i potenciálním zákazníkům Mitsubishi nablízku, naše prodejní síť v současné době zahrnuje 28 dealerství a pokrývá de facto území celé České republiky. Dlouhodobě jsme usilovali o kvalitního partnera v Praze a jsem přesvědčen, že jsme jej ve společnosti ADcentrum našli,“ okomentoval situaci Martin Krob, generální ředitel M Motors CZ, importéra vozů značky Mitsubishi.

ADcentrum posiluje prodejní a servisní síť značky Mitsubishi v hlavním městě, o zákazníky zde bude nyní kromě Auto Palace Spořilov postaráno také na druhém břehu Vltavy v Praze 5 - Stodůlkách.  Společnost ADcentrum (někdejší Auto Duba), je nezávislým prodejcem a servisem vozů Toyota a Lexus, v jejím portfoliu je také autorizovaný prodej a servis vozů Kia a nynní tedy do svého portfolia přibírá také Mitsubishi. „S ohledem na bohaté zkušenosti našeho nového partnera věříme, že se jedná o spolupráci se slibnou budoucí perspektivou,“ uzavírá Martin Krob.

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz