Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Bohemia Energy si vybrala škodovky od VFS

Bohemia Energy si vybrala škodovky od VFS

 
skoda-0

středa, 4. listopadu 2020

Společnost Bohemia Energy nedávno provedla výběrové řízení na pořízení nových osobních vozidel formou operativního leasingu. Zvítězil v něm Volkswagen Financial Services, který dodá vozy Škoda Scala a Octavia.

 

Výběrové řízení se vyznačovalo několika specifiky, například požadavkem na stejné parametry smlouvy jak v České republice, tak na Slovensku. „Bohemia Energy je významným subjektem na poli energetiky. Jsem přesvědčena, že jsme odstartovali úspěšnou spolupráci, která povede k dlouhodobému partnerství a pravidelné obnově jejich vozového parku. Vítězstvím ve výběrovém řízení jsme tak upevnili svou pozici silného fleetového hráče,“ okomentovala výhru ve výběrovém řízení Tereza Schuller, regionální manažerka z fleetového oddělení Volkswagen Financial Services.

Vozy Škoda Scala jsou dodány v nejvyšším výbavovém stupni Style s manuální převodovkou a zážehovým motorem 1.0 TSI 85 kW. Všechny vozy Škoda Octavia disponují manuální převodovkou a zážehovými nebo vznětovými motory o výkonu 85 kW nebo 110 kW, další výbava se liší v závislosti na konkrétním automobilu. Pořizovány jsou jak liftbacky, tak kombíky ve výbavách Ambition a Style. Součástí předávky je kromě samotných automobilů i kompletní spektrum služeb včetně pojištění, asistence na cestách, servisu či výměny pneumatik.  

„Model SCALA se těší velké oblibě u privátní klientely, ale pořizuje si ho i stále více firem. Považujeme to za důkaz toho, že je tento kompaktní hatchback typickým vozem značky Škoda, který přináší vysokou užitnou hodnotu, velkorysou nabídku prostoru a vysokou úroveň aktivní i pasivní bezpečnosti. Zájem roste i o nejnovější, čtvrtou generaci modelu Octavia, kterou v průběhu tohoto roku postupně uvádíme na trh. U českého bestselleru máme nejvyšší očekávání a jsme rádi, že už evidujeme první stovky předaných vozů firemním klientům,“ uvedl Michal Nykl, koordinátor fleetového prodeje ve ŠKODA AUTO Česká republika.

 

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz