Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Den s Fleetem Pardubice: přípravy pokračují

Den s Fleetem Pardubice: přípravy pokračují

 
2016-pardubice

pondělí, 23. března 2020

Současná situace u nás i ve světě rozhodně nepřeje pořádání jakýchkoli hromadných akcí. Boj s nákazou Coronaviru je z mnoha hledisek bolestný, náročný i nákladný. Společenský a kulturní život ustrnul, ruší se časově stále vzdálenější akce. Máme po několika závodech F1, autosalonech, hokejovém mistrovství světa... Letošní první den s Fleetem je naplánován na 4. června a jeho přípravy zatím běží podle plánu.

 

„V současné chvíli nikdo neví, jaká bude za dva měsíce situace, nicméně vláda na základě modelů a předpokladů hovoří o znovuotevření škol na konci května, coby uvolnění poslední restrikce boje s koronavirovou nákazou. Život by se tak snad mohl na přelomu května a června vracet k normálu, a proto také pokračujeme s přípravami na jarní Den s Fleetem v Golfovém centru Kunětická hora, nejtradičnějším a nejoblíbenějším místě konání našich fleetových akcí,“ uvádí Richard Plos, šéfredaktor pořádajícího magazínu FLEET firemní automobily. „Online přihláška na tuto i podzimní akci je na našem webu připravena, zájemci se tedy mohou průběžně dále hlásit. Pokud by nám situace přece jenom znemožnila Den s Fleetem uspořádat, z hlediska přihlášených hostů se v zásadě nic neděje a nic neriskují. Pro zástupce firemních vozových parků včetně podnikatelů a živnostníků je totiž účast nadále zdarma.“

Hlavním tématem prvního letošního Dne s Fleetem bude podle původního plánu Monitoring vozových parků, vedle něj však dáme v rámci konferenčního bloku operativně prostor také tématu „Fleet management v době pokoronavirové“. V krátkých vystoupeních seznámí hosty zástupci zúčastněných automobilek a leasingových společností s aktuální situací ve svých skladových zásobách, výrobních kapacitách, dodacích lhůtách a případných změnách v oblasti prodejního a poprodejního servisu. Těšit se můžete také na přednášku na téma krizového managementu.

Jarní Den s Fleetem Pardubice bude možná jednou z prvních automobilových událostí letošního roku. Pevně věříme, že jej uspořádáme, především z toho důvodu, že by to znamenalo konec koronavirové krize. A to si přejeme ze všeho nejvíce. Buďte zdrávi, držte se a v červnu, jak pevně věříme, na shledanou v krásném areálu pod Kunětickou horou!

 

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz