iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Den s Fleetem v Mostě – přidejte se!

Den s Fleetem v Mostě – přidejte se!

 
2015-most

středa, 18. května 2016

Ve čtvrtek 26. května 2016 se koná na mosteckém polygonu a autodromu Den s Fleetem – odborně–testovací akce pro manažery firemních vozových parků nejen z Mostecka a severních Čech. Úspěšný loňský ročník přiměl pořadatele zařadit Most do programu i letos. Necelý týden před akcí je jíž nahlášeno téměř 200 hostů z řad fleetových společností a přibližně 100 zástupců partnerských firem.

 

(Tisková zpráva) Odborný magazín FLEET firemní automobily je již od roku 2007 pořadatelem akcí na podporu odvětví správy vozových parků. Scházejí se na nich jak manažeři českých firem, spjatí s fleet managementem, tak i dodavatelé odvětví od automobilek, leasingových společností přes pojišťovny, servisní sítě až třeba po distributory PHM .

Od loňského roku jsou tyto akce spojeny pod seriál nazvaný Tour de Fleet. Letos se Tour de Fleet skládá z šesti událostí, a právě ta druhá v pořadí se koná v Mostě.  Pro koho je tedy mostecký Den s Fleetem určen? Pro všechny manažery českých firem, kteří se plně nebo v části své pracovní náplně starají o firemní auta. Kteří rozhodují či spolurozhodují o jejich nákupech, způsobech financování, servisu apod. A samozřejmě je akce vhodná i pro podnikatele, živnostníky a výdělečně činné osoby, které mají třeba jen pár aut ve firmě. A co mohou hosté na Dni s Fleetem zažít? V dopolední části se nabízí kvalitní konferenční program ve foyer mosteckého polygonu, odpoledne pak především testovací jízdy, při nichž bude k dispozici až stovka osobních a lehkých užitkových vozů k osobnímu odzkoušení. K dispozici budou samozřejmě zástupci značek, kteří poskytnou fundované informace; na stáncích pak zástupci dalších partnerů z různých dodavatelských odvětví.

Novinkou letošní Tour de Fleet je soutěž o osobní vůz od společnosti Louda Auto v hodnotě 350 000 Kč. Každý host, který otestuje v průběhu dne minimálně pět vozů, vyplní testovací kartu a nechá si test potvrdit od zástupce značky, se automaticky kvalifikuje do slosování o tuto hodnotnou cenu. To se uskuteční u příležitosti slavnostního galavečera v Praze dne 20. října 2016. Pravděpodobnost vyhrát nebude zas tak malá – losovat se bude z přibližně ze 400 testovacích karet, pokud se zachová trend z první letošní akce na Masarykově okruhu v Brně, při níž odevzdalo vyplněnou testovací kartu 80 hostů. 

Pokud tedy třeba zrovna plánujete nákup firemního auta, přijeďte 26. května do Mostu. Účast je zdarma, oběd a občerstvení zajištěno po celý den.


Přihlásit se můžete na stránkách časopisu FLEET na této adrese.

(případně jděte na stránku www.ifleet.cz a na mapce ČR klikněte na Most).

Podívejte se na dokument z loňského Dne s Fleetem v Mostě zde.

Akci i letos natáčí štáb televize Sport 5, která odvysílá dokument.

Fakta o akci:

Den s Fleetem 2016 - Most
Celostátní setkání manažerů pro pořizování a správu vozových parků a dodavatelů odvětví
Datum konání: 26. května 2016
Program od 9:30, registrace od 8:30
Centrum bezpečné jízdy – Polygon Most
Hořanská cesta 205
434 01  Most

www.autodrom-most.cz

 

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 

Mimořádná vydání

Tour de Fleet 2021 - registrace

Den s Fleetem 2020Pardubice

Newsletter

Archiv
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz