Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » FLEET uspořádá Fleetové pondělí na Autosalonu

FLEET uspořádá Fleetové pondělí na Autosalonu

 
595f_prius_family_01_ext_2011

čtvrtek, 14. března 2013

Ukázat názornou i zábavnou formou hlavní stavební kameny moderního fleet managementu a naznačit, kde hledat dnes tolik žádané zdroje úspor při provozu firemních vozidel, to bude hlavní téma odborné a společenské akce „Fleetové pondělí na...

 

Ukázat názornou i zábavnou formou hlavní stavební kameny moderního fleet managementu a naznačit, kde hledat dnes tolik žádané zdroje úspor při provozu firemních vozidel, to bude hlavní téma odborné a společenské akce „Fleetové pondělí na Autosalonu“, která se koná 8. dubna na Výstavišti v Brně. Fleetové pondělí bude oficiální doprovodnou akcí nejvýznamnější tuzemské motoristické výstavy.

„Abychom Fleetové pondělí odlišili od našich hlavních sezonních akcí – Dnů s Fleetem – zvolili jsme poněkud odlišný formát, založený na volnější, názornější a hravější prezentaci problematiky fleet managementu. Sedm klíčových témat fleet managementu, jako je financování, pojištění, servis, telematika a další, bude symbolizovat sedm typizovaných stánků, na nichž budou daná témata prezentovat hostům v menších skupinkách odborníci a zástupci partnerů. Věříme, že v této neformální atmosféře se zrodí mnoho zajímavých myšlenek, nápadů i obchodních kontaktů,“ říká šéfredaktor časopisu FLEET Richard Plos. „Je to koncept, který upřednostňuje kvalitu před kvantitou, a chceme ho nabídnout těm, kdo chtějí jít stejnou cestou,“ dodává ředitel vydavatelství Club 91 s.r.o. Martin Mensa.

Akce bude rozdělena do dvou bloků – dopoledního a odpoledního – s totožným programem. Každého z bloků se zúčastní 80 hostů z řad správců vozových parků. Tematické stánky budou mít svého partnera, jednoho z čelných dodavatelů odvětví. Zastřešujícím garantem celé odborné sekce bude společnost AZ Mobility, která se zabývá širokou škálou služeb v oblasti fleet managementu. Návštěvníci jednotlivých stánků budou mít možnost zúčastnit se soutěží o ceny. Paralelně s programem na tematických stáncích bude připraveno testování osobních automobilů zúčastněných automobilek.

Hlavním partnerem akce je společnost Toyota Motor Czech, která v rámci Fleetového pondělí na Autosalonu připravuje překvapení v podobě české premiéry svého nového modelu Toyota Auris Touring Sports. Toyota bude současně garantem odborného stánku na téma Ekologie a alternativní pohony.

Shrnutí
Fleetové pondělí na Autosalonu – 8. dubna 2013

Program:
Prezentace hlavního partnera – premiéra nového modelu
Tematické stánky:
- financování
- pojištění
- servis
- telematika
- PHM vč. systémů úhrady
- ekologie a alternativní pohony
- další podpůrné služby (otevřený tematický stánek)
- Q&A – shrnutí, otázky a odpovědi + prezentace elektronické aukce
Testovací jízdy s vozy zúčastněných automobilek
Doprovodné soutěže
 

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz