Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Fleetová anketa Trend FLEET 2013 zahájena

Fleetová anketa Trend FLEET 2013 zahájena

 
b301_bannery_250x250

pondělí, 11. března 2013

Magazín Fleet firemní automobily zahajuje fleetový průzkum s názvem Trend Fleet 2013. Cílem tohoto průzkumu je zmapovat trendy vývoje českých fleetů v nejbližším období, a ty pak v ucelené formě, doplněné o další statistické údaje a osobní názory...

 

Magazín Fleet firemní automobily zahajuje fleetový průzkum s názvem Trend Fleet 2013. Cílem tohoto průzkumu je zmapovat trendy vývoje českých fleetů v nejbližším období, a ty pak v ucelené formě, doplněné o další statistické údaje a osobní názory českých manažerů, představit veřejnosti na v podobě speciálního vydání Trend FLEET, které bude představeno 12. září na akci Den s Fleetem 2013 – podzim.


„Pohled vpřed je z marketingového hlediska pro dodavatele stále důležitější. Bez povědomí o tom, jakým směrem se ubírají požadavky a plány stávajících či potenciálních klientů, nelze vytvořit smysluplnou strategii. Náš průzkum je postaven tak, aby obsáhl základní směry ve vývoji českých fleetů a nabídl dostatek relevantních dat pro analýzu trhu v nejbližších letech,“ říká ředitel vydavatelství Club 91, s.r.o., které vydává magazín FLEET firemní automobily, ing. Martin Mensa.


Dotazník je rozčleněn do pěti základních okruhů: trend vývoje vozového parku, způsob výběru vozidel, financování vozového parku, rizika a pojištění, opravy a servis. Pět oblastí doplňuje sekce různé s doplňujícími dotazy. Celkem má dotazník 41 otázek a jeho vyplnění by nemělo zabrat více než 10 minut. „Nechtěli jsme vytvářet složitě strukturovaný dotazník, který bude jen málokdo ochoten kompletně vyplnit. Připravili jsme proto esenci toho nejdůležitějšího, co dnes zajímá zejména dodavatele vozových parků. Méně může být někdy více a věřím, že se nám podaří získat řadu zajímavých údajů pro celé fleetové odvětví,“ vysvětluje šéfredaktor magazínu FLEET firemní automobily Richard Plos.


Jednou zahájenou anketu je nutno vyplnit kompletně. Naleznete ji zde, a pokud vyplníte také registrační údaje, získáte jako poděkování roční předplatné ekonomického týdeníku Ekonom v hodnotě 2548 Kč. Anketu je možno vyplnit také anonymně bez jakékoli registrace, a to ode dneška až do 30. června 2013.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz