iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Hyundai předal Tucson poskytovateli sociálních služeb Centrin CZ

Hyundai předal Tucson poskytovateli sociálních služeb Centrin CZ

 
hyundai-0

středa, 11. července 2018

Domácí zastoupení automobilky Hyundai předalo minulý týden jeden vůz Tucson poskytovateli sociálních služeb Centrin CZ, který provozuje domovy pro seniory a domovy se zvláštním režimem na několika místech po České republice. Vůz bude pomáhat nejen při dopravě seniorů na různé události, zároveň usnadní a urychlí přepravu sociálních pracovníků ke klientům, kteří žádají o umístění do pobytového zařízení.

 

Není to poprvé, co se Hyundai angažuje v pomoci potřebným, již několik let je automobilka hlavním partnerem SOS dětských vesniček. „Hyundai je partnerem na celý život. Podporujeme jak děti, které vyrůstají bez rodin, tak seniory, které již věk nebo nemoc odkázaly na pomoc druhých,“ dodává tiskový mluvčí domácího zastoupení značky Jan Pohorský.

„Pro sociální a zdravotnické zařízení, jako je naše společnost Centrin CZ, je každá pomoc velmi vítaná. V současné době nás podporuje Krajský úřad středočeského kraje, Magistrát hlavního města Prahy, několik obcí a dárců z řad právnických i fyzických osob. Společnosti Hyundai jsme za podporu v podobě velkého SUV velmi vděčni. Usnadní nám téměř každodenní problémy s dopravou klientů při návštěvách odborných lékařů a kulturních akcí“, uvedla Helena Bednářová, ředitelka společnosti Centrin CZ.

Společnost Centrin CZ vznikla v únoru 2007. Celkově zajišťuje činnost ve třech typech pobytových a sociálních služeb: domov pro seniory, domov se zvláštním režimem a odlehčovací služba.

 

 

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz