iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Na stočlennou porotu letos čekají auta i golf

Na stočlennou porotu letos čekají auta i golf

 
uloziste-old

středa, 17. dubna 2013

Stejně jako v posledních ročnících je i letos v plném proudu tvorba stočlenné manažerské poroty pro volbu Firemních aut roku 2013. Jejímu formování je opět věnována velká pozornost, neboť se jedná o pilíř celé ankety, jejíž prestiž rok od roku stoupá.

 

„Podoba stočlenné manažerské poroty je pro nás klíčová. Pokud je mi známo, jedná se o největší porotu, jaká v automobilových anketách, a to nejen u nás, hlasuje a svým složením je zcela unikátní, protože je tvořena zčásti praktiky, zejména fleetovými manažery, a zčásti manažery s rozhodovacími pravomocemi ve svých společnostech,“ říká šéfredaktor magazínu FLEET firemní automobily Richard Plos, který porotu každoročně sestavuje. „Je to náročná práce, zejména oslovování členů top managementu společností, kteří jsou často velmi vytíženi. Naštěstí se naše anketa již dostala do obecného povědomí, a také díky tomu se našim pozváním dostává stále pozitivnějších ohlasů,“ doplňuje Richard Plos.

Novinkou letošního ročníku je golfový turnaj, který magazín FLEET firemní automobily uspořádá v rámci obou testovacích dnů pod názvem FLEET on GREEN. „Tato synergie se nabízela již vloni, protože jak jarní, tak podzimní testovací den probíhá v areálu golfových resortů. To není náhoda. Jejich zázemí je velkorysé a přístup profesionální, není snadné najít lokalitu, která vyhoví všem požadavkům na organizování tak rozsáhlých akcí, jako jsou Dny s Fleetem a s nimi spojené testovací dny manažerské poroty. Letos jsme se již rozhodli tento nápad realizovat, neboť jsme našli vhodného organizačního partnera,“ komentuje novinku ing. Martin Mensa, ředitel vydavatelství Club 91, do jehož portfolia spadá i FLEET. Dodejme, že organizačním partnerem této akce je společnost Tradecon, která má s organizací golfových turnajů bohaté zkušenosti. Turnaj proběhne na osmnáctijamkovém hřišti s herním plánem Stableford a postupným startem. Porotci mají startovné zdarma.

V letošní anketě Firemní auto roku je již nominováno 62 vozů dvaceti značek (Dacia, FIAT, Ford, Hyundai, Jaguar, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault, SEAT, Subaru, Škoda, Toyota, Volswagen a Volvo). Další značky přivezou svá auta v rámci Dne s Fleetem, očekává se tedy, obdobně jako v minulých ročnících, přítomnost zhruba stovky testovacích automobilů.

Mezi již potvrzenými porotci jsou například finanční ředitel společnosti Bohemia Sekt, a.s., ing. Rastislav Vašica, generální ředitel společnosti Svitap J.H.J. s.r.o., ing. Jan Heřmanský, ing. Vladimír Veselý, global P&S společnosti TRW Automotive, ing. Zdeněk Jeřábek, ředitel nákupu společnosti Cetelem, a.s., ing. Jaroslav Šebesta, ekonomický a správní ředitel Povodí Ohře, s.p. a řada dalších manažerů. Proces zvaní probíhá až do 30. dubna, kompletní seznam poroty bude zveřejněn před prvním testovacím dnem, který proběhne 15. května 2013 v golfovém resortu Kaskáda nedaleko Brna.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz