iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Vladimír Vošický: Budeme ještě aktivnější

Vladimír Vošický: Budeme ještě aktivnější

 
hyundai-0

pátek, 5. února 2016

Značka Hyundai je dnes globálně respektovaným hráčem automobilového trhu. Důvod je jasný a zřejmý: na rozdíl od dob, kdy její nabídce dominovaly alespoň pro evropské trhy nepříliš atraktivní modely, má dnes velmi atraktivní a ambiciózní portfolio jak co do kvality produktu, tak šíře nabídky. A na obojím navíc stále pracuje. Výsledkem je mimo jiné i rostoucí akceptace značky mezi firemními zákazníky. Sešli jsme se tedy k rozhovoru s Vladimírem Vošickým, abychom si o problematice Hyundai a fleety popovídali.

 

Téma hovoru se točilo nejen kolem propíraných registrací a jejich vypovídací (ne)hodnoty, což je téma, kterému se u Hyundaie také věnují, ale především kolem produktů a služeb značky na našem trhu. Vladimír Vošický například upozornil na záruční podmínky pro nový užitkový model H350: "Zaznamenal jsem nedávno kampaň jiné značky, která je postavena na sloganu, že 200 000 kilometrů záruky, to se za tři roky snad ani nedá ujet! No a nám jde o ty zákazníky, kteří takovou porci kilometrů zvládnou třeba za rok... A ten, kdo ujede za tři roky třeba půl milionu kilometrů, určitě záruku na tři roky bez omezení počtu kilometrů ocení."

Vladimír Vošický také v rozhovoru specifikoval příchod nového modelu Ioniq na náš trh: "Ve třetím čtvrtletí letošního roku přijde full hybrid, poté, na přelomu roku, plug-in hybrid, a na začátku 2017 elektromobil." Domácí zastoupení automobilky Hyundai se na našem trhu již také začíná připravovat na uvedení subbrandu pojmenovaného po největším a nejluxusnějším modelu své nabídky, kterým je na evropských trzích Genesis (ještě větší Equus se v Evropě neprodává). "Uznávám, že se zatím nemůžeme vydávat za prémiovou značku, tuto pozici má na trhu zastávat právě značka Genesis. Její nástup s sebou přinese i větší ambice co do objemu prodejů oproti dosavadním prodejům modelu Genesis, ale nehodláme se profilovat jako lacinější prémiová značka. Se značkou Genesis spíše nabídneme trochu jiný pohled na vnímání prémiovosti." 

 

Celý rozhovor s Vladimírem Vošickým je připraven do letošního prvního vydání magazínu FLEET firemní automobily, které vychází 3. března 2016.

 

Celoroční předplatné Fleetu můžete objednávat zde

         

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz