iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Vošický už není ředitelem domácího zastoupení Hyundaie

Vošický už není ředitelem domácího zastoupení Hyundaie

 
hyundai-0

úterý, 5. března 2019

Vladimír Vošický skončil ve funkci ředitele domácího zastoupení značky Hyundai na našem trhu. U Hyundai působil od července roku 2010 ve funkci obchodního ředitele a ředitele servisních služeb, již v následujícím měsíci se však ujal funkce ředitele. Jeho působení provázelo několik kontroverzí a boj s některými dealery značky.

 

PR oddělení Hyundai k ukončení působení Vladimíra Vošického nic bližšího neuvedlo, v lakonické tiskové zprávě pouze zmínilo růst prodejů značky pod jeho vedením a poděkovalo za spolupráci. U Hyundaie tak končí Vošický své působení po necelých devíti letech, ve službách Fordu působil deset let, poté u Peugeotu pouhý rok. Poté již nastoupil k Hyundai. Kdo jej ve funkci vystřídá, zatím není známo.   

 

Podle zjištění iDnes.cz byl Vladimír Vošický odvolán dnes ráno "na hodinu" a za jeho překvapivým odvoláním stojí rozhodnutí prezidenta domácího zastoupení Kim Alex Jong-čin, který se ujal funkce letos v únoru. K českému zastoupení se přitom přesunul ze slovenské pobočky. Pro řadu dealerů nespokojených s agresivní obchodní a marektingovou pollitikou českého Hyundaie pod vedením Vošického je jeho odchod dobrou zprávou, údajně se podle iDnes okamžitě začali hlásit noví zájemci o prodej vozů Hyundai. 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz