Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet produkt » Anytime a služba Business

Anytime a služba Business

 

středa, 14. června 2023

(TZ: Anytime) Anytime přichází s flexibilním využíváním vozů pro firemní i soukromé účely bez závazků. Malým a středním firmám, které potřebují automobil jen občas nebo nevědí kolik v daném období budou automobilů potřebovat, se vyplatí využít služeb carsharingu. Nemusí tak zbytečně draze vozový park pořizovat a udržovat. Přepravu mají vyřešenou bez starostí a zbytečných nákladů a zaměstnancům je navíc nabízejí pro vlastní potřebu jako benefit. To může ocenit mnoho firem v Praze, kdy je složité a drahé parkovat na placených zónách. S Anytime lze totiž zadarmo neomezeně parkovat na všech modrých, fialových i oranžových zónách ve všech městských částech.

 

Firma se službou Anytime Business ušetří za pořizování a provoz firemních aut, má vždy k dispozici přesně tolik aut, kolik potřebuje, nemusí se vázat a službu může kdykoliv přerušit nebo zrušit. Jednoduše má také přehled o nákladech na pracovní cesty u každého zaměstnance. V době boje o zaměstnance a budování ekologické firemní kultury tento způsob dopravy mohou využít jako zaměstnanecký benefit, který navíc šetří životní prostředí. Tento fakt je pro mnoho zaměstnanců v současnosti také velmi důležitý. Služba Anytime Business přináší firmě k dispozici stovky spolehlivých vozů, zcela bez závazku. „Anytime Business je služba vhodná pro všechny typy společností, zejména však pro malé a střední firmy, které auto potřebují pouze občas nebo nevědí, kolik aut budou kdy reálně potřebovat. Zaměstnanci si pak chválí, že jim firmy vozy nabízejí jako benefit pro soukromé použití,“ říká Milan Beutl z Anytime Carsharing. Využití sdílených aut je pro firmu jednoduché. Anytime vytvoří firemní profil, kam přidá zaměstnance firmy, které následně může firma upravovat. Uživatel služby si pak může libovolně přepínat mezi firemním a soukromým profilem a firma dostává pravidelné výpisy služebních jízd, kde vidí informace o všech jízdách, včetně vzdálenosti, času jízdy, ceny a jména řidiče. Vše je možné rychle vyřešit na business.anytimecar.cz.

Pořízení této služby je navíc velmi jednoduché. Firma vyplní formulář, Anytime pro ni vytvoří firemní účet, k němu se připojí zaměstnanci a může se jezdit. „Zaměstnanec si pak před každou jízdou zvolí, zda se jedná o soukromou, nebo služební jízdu. Všechny služební jízdy jsou pak automaticky strhávány z firemního účtu, stejně tak, když se jedná o čerpaný benefit. A firma pak týdně dostává report s přehledem všech služebních jízd. Každý měsíc zjednodušený daňový doklad ke všem jízdám. Je to zkrátka jednoduché,“ uzavírá Milan Beutl.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz