iFLEET » Aktuality » Fleet produkt » LeasePlan nabízí operativní leasing přes internet

LeasePlan nabízí operativní leasing přes internet

 
lease-plan

úterý, 29. dubna 2014

Společnost LeasePlan začala nabízet operativní leasing přes internet. Služba má název LeasePlan Go a je určena především podnikatelům, malým a středním firmám a drobným živnostníkům.

 

Zákazník si na stránkách www.leaseplango.cz vybere automobil, doplňkové služby, nabízené v unifikovaných „balíčcích“ a výši „předplatby“, tedy zálohy zaplacené předem. Ta může být 0 % (pouze pro prověřené klienty), 15 % (pro běžné klienty hospodařící se ziskem) nebo 30 % (pro rizikovější společnosti). LeasePlan nebude tuto částku klientovi zadržovat, ale bude ji postupně rozpouštět v jednotlivých měsíčních splátkách, čímž ji zákazníkovi postupně vrátí.

Systém na základě zadávaných údajů a volbě parametrů průběžně vypočítává výši měsíční splátky, která zahrnuje financování vozu i sjednané služby (pojištění auta, servis, pneumatiky, dálniční známku, vystavení palivové karty, non-stop asistenční službu a podobně). Jejich cenu dodavatel garantuje po celou dobu smlouvy, která může trvat tři až pět let. Vedle délky trvání nájmu si klient volí také roční kilometrový proběh. Obojí má samozřejmě vliv na zůstatkovou cenu a tím i na výši měsíční splátky.

Zájemce si prostřednictvím e-shopu může zadat auto do výroby, případně objednat skladová vozidla od prověřených dealerů anebo využít jejich akčních nabídek. Cílem je umožnit zákazníkovi, aby mohl auto užívat co nejrychleji. V nabídce jsou přitom všechny značky a modely, které jsou významněji zastoupeny v tuzemských firemních autoparcích. Pak už stačí jenom přiložit naskenované dokumenty potřebné ke schválení kontraktu. Na konci smluvního období zákazník vůz odevzdá a zúčtují se nadlimitní či podlimitní kilometry a nadměrné opotřebení vozu.

„Naše společnost si od produktu LeasePlan Go hodně slibuje. Jsme přesvědčeni, že malým a středním firmám nebo živnostníkům otevírá úplně novou cestu ke služebním vozům, která je nejen efektivní, ale navíc velice komfortní. I proto jsme ambiciózní, pokud jde o naše obchodní plány. Předpokládáme, že během několika let budeme v rámci LeasePlan Go provozovat tisíce vozidel,“ říká generální ředitel společnosti LeasePlan Česká republika Jaromír Hájek.

Zahájení služby LeasePlanGo podpoří LeasePlan soutěží o roční pronájem vozu Mercedes-Benz C-Class. Do soutěže se mohou přihlásit právnické osoby a živnostníci, tedy všichni ti, kdo podnikají pod vlastním identifikačním číslem. Podmínkou je, že nejsou stávajícím zákazníkem LeasePlanu. Jejich úkolem bude správně zodpovědět několik otázek na webu produktu LeasePlan Go. 

Napsal: redakce

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz