iFLEET » Aktuality » Fleet produkt » Nárůst prodeje ojetých vozů u Emil Frey

Nárůst prodeje ojetých vozů u Emil Frey

 

sobota, 5. února 2022

(TZ: P Automobil Import) Programy Emil Frey Select, Peugeot Vyzkoušené vozy, Citroën Select, Opel Vyzkoušené vozy a DS Certified realizovaly v loňském roce 4001 prodaných ojetých vozů, což představuje meziroční nárůst o 4 %. Krok dopředu zaznamenal i klíčový nástroj skupiny Emil Frey v ČR pro prodej a výkup ojetých vozů, internetová platforma Autosphere.cz

 

 „I čtyřprocentní růst považujeme v současném kontextu za úctyhodný úspěch. Vzhledem k tomu, že naší hlavní aktivitou je prodej ročních a zánovních vozů, jejichž nabídka byla v roce 2021 negativně ovlivněna omezeními v dodávkách nových vozů, stál nás i tento relativně malý úspěch velké úsilí. Kromě toho se nám podařilo zdokonalit náš hlavní prodejní nástroj, internetovou platformu Autosphere.cz, rozšířit počet dealerů zapojených do programu a posílit naše partnerství s SK Slavia Praha. V plnění cílů, které jsme si dali při zakládání našeho projektu, tedy stát se referencí na trhu a figurovat mezi nejvýznamnějšími hráči na trhu, postupujeme správným směrem.“ říká Zdeněk Fořt, ředitel společnosti EF Mobility.

V současné době se v rámci značek, které skupina Emil Frey v ČR zastupuje, aktivně věnuje prodeji ojetých vozů přes 100 autorizovaných prodejců. Za loňský rok prodali 4001 certifikovaných vozidel (+ 4 % ve srovnání s rokem 2020) převážně značek Peugeot, Citroën, Opel a DS. Aktuální nabídku těchto prodejců sdruženou na webu https://www.autosphere.cz/ autosphere.cz tvoří přibližně 2600 vozidel, přičemž všechna splňují přísné podmínky pro zařazení do programů, mimo jiné i minimálně rok plnohodnotné záruky.

Jednotlivé značkové programy se však neomezují pouze na vlastní značku, procházejí přes ně i ojeté vozy jiných výrobců, vždy je však podmínkou dodržení kvalitativních standardů programu. Autorizovaní koncesionáři značek Peugeot, Citroën, Opel a DS mohou díky servisnímu zázemí s nejmodernějším diagnostickým vybavením garantovat bezvadný technický stav vozidla a poskytnout tak zákazníkům jistotu a bezstarostné používání vozu. Mnozí klienti oceňují i skutečnost, že veškeré ojeté vozy nabízené v rámci značkových programů jsou u autorizovaných prodejců okamžitě dostupné pro testovací jízdu.

Napsal: redakce

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz