iFLEET » Aktuality » Fleet produkt » Peugeot Inception

Peugeot Inception

 

úterý, 1. listopadu 2022

(TZ: Peugeot) Generální ředitelka značky Peugeot Linda Jackson dne 17. října na pařížském autosalonu oznámila, že v příštích týdnech značka odhalí koncepční vůz Peugeot Inception. Nová generace vozů bude postavená na platformách určených pro elektromobily. Značka se bude zaměřovat na nabídku 100% elektrických vozů.

 

„2023 bude pro Peugeot elektrickým rokem. V příštím roce budeme nabízet elektrifikovanou verzi všech našich modelů. Díváme se ale mnohem dál,“ uvedla na pařížském autosalonu Linda Jackson, generální ředitelka společnosti Peugeot. „Budeme pokračovat v rychlé elektrifikaci naší nabídky a v příštích dvou letech uvedeme na trh nejméně pět 100% elektrických modelů. To znamená, že Peugeot bude mít v roce 2025 v nabídce všechny své modely se 100% elektrickým pohonem. Současně připravujeme uvedení nové generace modelů postavených na platformách určených pro elektromobily. Naše plány ztělesňuje koncepční vůz Peugeot Inception, který odhalíme v následujících týdnech. Tento koncept zahájí novou 100% elektrickou éru značky Peugeot s příslibem, že od roku 2030 bude 100 % modelů Peugeot prodávaných v Evropě 100% elektrických.“

Koncepční vůz Peugeot Inception ukáže, jak značka Peugeot využívá výhod elektrických platforem nové generace k novému pojetí celého přístupu k automobilu. Peugeot zásadním způsobem přepracovává vnitřní prostor, nově interpretuje pohyby rukou při řízení v rámci nové generace kabiny Peugeot i-Cockpit a vytváří nové digitální a fyzické zážitky.

Peugeot Inception, který představuje jasnou optimistickou vizi automobilové budoucnosti, bude ztělesněním základních hodnot značky – Allure, Emotion a Excellence. Je symbolem začátku nové éry, bude předzvěstí nové generace modelů značky a naznačí, jaké vlastnosti a technologie najdou zákazníci v nových modelech Peugeot od poloviny tohoto desetiletí.

 

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz