iFLEET » Aktuality » Fleet produkt » Rapid Spaceback si podle EurotaxGlass podrží nejvyšší zůstatkovou hodnotu v segmentu

Rapid Spaceback si podle EurotaxGlass podrží nejvyšší zůstatkovou hodnotu v segmentu

 
skoda-0

středa, 22. ledna 2014

Společnost EurotaxGlass vytvořila studii posuzující výhled vývoje zůstatkových cen pěti různých kompaktních hatchbacků. Nejlepšího výsledku mezi vozy starými tři roky s nájezdem 60 000 km dosáhla Škoda Rapid Spaceback.

 

První kompaktní hatchback české automobilky přišel na trh vloni v září a nejnovější výsledky studie EurotaxGlass naznačují, že bude pro privátní i firemní zákazníky dobrou investicí. Průzkum se týkal vývoje zůstatkových cen v Německu, Španělsku, Francii a Itálii, dá se nicméně očekávat, že podobně příznivý vývoj zůstatkové ceny si tento model podrží i na řadě jiných trhů, domácí nevyjímaje. Soupeři byly Rapidu Spaceback modely Hyundai i30, Kia Cee´d, Ford Focus, Citroën C4 a Renault Mégane. Ve všech čtyřech zemích lze podle závěrů studie v případě českého vozu po třech letech a 60 000 ujetých kilometrech očekávat nejlepší zůstatkovou hodnotu, a to v rozmezí 41 až 47 procent. Jedné z nejlepších hodnot (46 procent) dosáhl Rapid v Německu, tedy na druhém největším trhu značky Škoda.

„Vynikající zůstatková hodnota potvrzuje špičkovou kvalitu a nízkou ztrátu hodnoty nového vozu Škoda Rapid Spaceback. „Náš první kompaktní hatchback vnáší svěží vítr do nejsilnějšího segmentu na evropském trhu a je ideálním vozem pro mladé lidi, rodiny a zákazníky z řad podnikatelů,“ komentoval výsledek Werner Eichhorn, člen představenstva automobilky za oblast prodeje a marketingu.

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz