Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet produkt » Škoda Enyaq iV s výhodným operativním leasingem

Škoda Enyaq iV s výhodným operativním leasingem

 

středa, 31. května 2023

(TZ: Škoda Auto)Tuzemské zastoupení automobilky Škoda Auto ve spolupráci se Škoda Financial Services a participujícími autorizovanými partnery přichází s atraktivními podmínkami operativního leasingu pro model Enyaq iV. Zákazníci nyní mohou mít jeden z nejoblíbenějších elektromobilů českého trhu i za 15 990 Kč měsíčně bez DPH.

 

Škoda Enyaq iV se stává ještě dostupnější zásluhou výhodné nabídky operativního leasingu. Třeba měsíční splátka na vůz Škoda Enyaq iV 80 nyní vychází i na 15 990 Kč bez DPH při době pronájmu 36 měsíců a nájezdu 15 000 km ročně. Tato částka koresponduje s leasingovou splátkou podobně vybaveného vozu Škoda Kodiaq. „Zpřístupňujeme tímto krokem elektromobilitu širšímu okruhu zájemců. Vůz na leasing se po 3 letech vrací, zcela tak odpadají například obavy ze stárnutí baterie. V ceně splátky je obsažen i záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu, pojištění PLUS, povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel, stejně jako sada kompletních zimních kol včetně jejich přezutí a uskladnění. Nabíjení je vyřešeno pomocí nabíjecí karty a aplikace Chargee,“ říká Jiří Maláček, vedoucí českého zastoupení Škoda Auto.

Boj s předsudky má smysl, registrace elektromobilů stoupají
Zatímco celkový trh s novými automobily stagnuje, počty nově registrovaných elektromobilů rostou. Podle předpokladů by se registrace elektromobilů a vozů se spalovacími motory v Evropské unii měly vyrovnat zhruba v roce 2028, v Česku se to předpokládá po roce 2030. Rozhodující bude nejen adekvátní rozvoj nabíjecí infrastruktury, ale také úspěšný boj s předsudky. V prvním bodě již Škoda Auto a její autorizovaní obchodní partneři na území ČR hodně práce vykonali, nyní vyrážejí do boje s předsudky naprosto konkrétní nabídkou pro firemní i soukromé zákazníky. Díky revolučnímu operativnímu leasingu jim servírují elektromobilitu s veškerým komfortem. Jedním cíleným zásahem tak eliminují všechny pochybnosti, které často pramení z pouhých předsudků. Bezkonkurenčně nízká leasingová splátka, navíc s puncem „all inclusive“ Leasingová splátka koresponduje se srovnatelnými modely vybavenými konvenčním spalovacím motorem. Zákazník navíc získává celý soubor služeb, které mu umožní zcela bezproblémové soužití s elektromobilem Škoda Enyaq iV. Splátka obsahuje záruční i pozáruční servis po celou dobu pronájmu, kompletní zimní kola včetně přezutí a uskladnění, povinné ručení a havarijní pojištění (včetně vnějších skel), Škoda Pojištění PLUS včetně GAP a nabíjecí kartu s aplikací Chargee. Veškeré obavy z elektromobilu, ať už jde o vyšší pořizovací cenu, komplikované nabíjení, nákladnou opravu baterie či rychlejší ztrátu hodnoty, jsou tímto přesvědčivě vyvráceny.

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz