Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet produkt » Škoda Fleet Configurator

Škoda Fleet Configurator

 

středa, 24. ledna 2024

(TZ:Škoda Auto) České zastoupení Škoda Auto spustilo fleetový konfigurátor. Škoda Fleet Configurator je novým digitálním nástrojem pro správu firemních flotil. Efektivní a inovativní platforma pro konfiguraci fleetových vozidel a snadnou komunikaci s autorizovanými prodejci. Škoda Auto v rámci svého velkoodběratelského konceptu nabízí zvýhodněné podmínky všem zákazníkům, kteří nakupují alespoň 2 vozy během 12 měsíců.

 

Digitalizace stále více ovlivňuje prodejní agendu
Zcela intuitivní a uživatelsky přívětivá on-line platforma, kterou Škoda Auto spustila po novém roce, umožňuje fleetovým manažerům jednoduše konfigurovat firemní vozidla a zároveň snadno komunikovat s prodejci. Do procesu výběru a objednávky vozu mohou také přizvat konkrétního zaměstnance, aby se podílel na konfiguraci svého služebního vozu. Velkou výhodou tohoto konfigurátoru je skutečnost, že se dokáže přizpůsobit firemní politice. Zaměstnanci si tak mohou svůj vůz nakonfigurovat přesně tak, aby odpovídal nastaveným pravidlům uvnitř firmy. „Unikátní fleetový konfigurátor představuje významné usnadnění pro správce vozových parků ve firmách i naši dealerskou síť. Skvělá je především možnost jednoduše konfigurovat vozidla v souladu s car policy konkrétního zákazníka,“ vysvětluje koordinátor fleetového prodeje českého zastoupení Škoda Auto Michal Nykl. I nadále platí, že všichni, kteří pro potřeby své firmy odeberou alespoň 2 vozy během 12 měsíců, získávají statut velkoodběratele a mají možnost čerpat benefity fleetového programu značky Škoda.

Snadno a rychle bez zbytečné administrativy
Poptávku vybraných a individuálně nakonfigurovaných vozidel lze přímo odeslat vybranému autorizovanému obchodníkovi. Ten ji pak potvrdí a zašle nabídku na dané vozy. Pokud fleetový manažer nabídku odsouhlasí, objednané vozy se zadají do výroby. Prodejci navíc mají možnost do konfigurátoru zakomponovat různé slevy a další zákaznické výhody. Veškerá komunikace a schvalovací procesy probíhají v transparentním on-line prostředí, které zásadním způsobem snižuje administrativní náročnost a urychluje celou agendu. Systém disponuje automatizovanými kontrolními mechanismy, které ochrání jak firmu a její zaměstnance, tak prodejce a jejich vozy.

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz