iFLEET » Aktuality » Fleet produkt » Škodovka nabízí předplacený servis

Škodovka nabízí předplacený servis

 
servis-0

úterý, 20. ledna 2015

Škoda je další značkou na našem trhu, která nabízí možnost předplaceného servisu. Službu připravila ve spolupráci s leasingovou společností ŠkoFin ve třech variantách, vždy na pět let a 60 000 km, 100 000 km nebo 150 000 km. Navíc lze vybírat ze dvou variant rozsahu služeb.

 

„Škoda Předplacený servis je nová služba, která zákazníkům kryje náklady spojené s předepsanou údržbou vozidla nebo i náklady spojené s případnými opravami z důvodu běžného opotřebení,“ říká Karel Starý, vedoucí Poprodejních služeb Škoda Auto Česká republika. „Zákazník tak má díky profesionální péči na pět let a zvolený počet kilometrů garantovánu vynikající kondici vozu bez vlivu inflace a zdražování dílů či služeb,“ doplňuje Starý.  Škoda Předplacený servis je v nabídce pro všechny vozy značky ve dvou základních variantách, vždy v trvání pěti let.

Varianta Standard zahrnuje všechny servisní úkony předepsané výrobcem. Jedná se zejména o servisní prohlídky dle předepsaného servisního intervalu vozu včetně výměny motorového oleje, dále vzduchové, pylové a olejové filtry, palivové filtry, brzdovou kapalinu i zapalovací svíčky. Varianta Plus zahrnuje nad rámec úrovně Standard také servisní úkony k zajištění bezproblémové provozuschopnosti vozidla po dobu trvání služby. Jedná se o výměnu dílů podléhajících opotřebení jako jsou brzdové destičky, brzdové kotouče, stěrače, ale také pravidelné čištění a doplnění klimatizace a také třeba kontrolu vozu před STK. Zajištění provozuschopnosti kryje i nahodilé poruchy v rozsahu obdobném, jaký poskytuje prodloužená záruka Škodovky.

Obě varianty zahrnují v předepsaném rozsahu použití originálních náhradních dílů a práci nutnou k jejich výměně. Škoda Předplacený servis obsahuje v obou variantách prodloužení záruky mobility a lze jej čerpat u kteréhokoli z 260 autorizovaných servisních partnerů značky v České republice. Důležité je, že je nová služba určena jako pro privátní, tak firemní klientelu. Službu lze zakoupit u autorizovaných partnerů značky Škoda v České republice při nákupu nového vozu, a to bez ohledu na způsob financování. Služba je vázána na VIN vozidla, je tedy převoditelná na dalšího majitele.

A jaké jsou ceny? Začínají na 12 490 Kč (vč. DPH) pro model Fabia s využitím varianty Standard a nájezdem 60 000 km. U Octavie 2.0 TDI (110 kW) ušetří zákazník na servisních nákladech při využití varianty Plus na 150 000 km až 20,2 procenta v porovnání s běžnými náklady.

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz