iFLEET » Aktuality » Fleet produkt » Toyota slaví padesátiny Hiluxu speciální edicí

Toyota slaví padesátiny Hiluxu speciální edicí

 
hilux-50-edition

středa, 2. května 2018

S oslavenci se letos roztrhl pytel. Land Rover slaví sedmdesátiny, Toyota zase abrahámoviny jednoho ze svých stěžejních modelů, kterým je Hilux - celosvětová ikona terénních pickupů. A protože se jedná o významné a pěkně kulaté výročí, rozhodla se automobilka nabídnout také výroční provedení: Hilux 2018 Special Edition. Vybavenějšího hiluxe nekoupíte!

 

Výroční edice je k mání výhradně s pětimístnou čtyřdveřovou kabinou Double Cab a s automatickou převodovkou. Od „obyčených“ hiluxů se odlišuje exteriérovými doplňky, které jsou jinak k dispozici pouze pro nejvyšší výbavové stupně. Vzhledově zaujme výroční verze výrazně přepracovanou maskou chladiče, nárazníkem i odlišným provedením mlhových světel. Nový je i stříbrný nástavec pod nárazníkem. Na zádi je novinkou stupínek a také stříbrný nástavec pod registrační značkou. Dalším charakteristickým znakem nové varianty 2018 Special Edition je speciální oranžový odstín metalického laku.

 

 

Interiér má černé čalounění s ozdobným chromovým lemem přístrojového štítu, celek doplňují dekorační části s černým lakováním na přístrojové desce a ve výplních dveří, stejně tak jako na volantu, řadicí páce a u její základny. Přístrojový štít má nové provedení kruhových přístrojů s markantním bílým pozadím a středovým TFT displejem, na němž se po zapnutí zapalování objeví speciální úvodní animace Hilux 2018 Special Edition. Specifický je pro toto provedení dokonce i klíče se schematickou siluetou nového provedení řídě vozu.

 

Varianta Hilux 2018 Special Edition podtrhuje vrcholné provedení této modelové řady a nabídne nejvyšší úroveň výbavy zákazníkům, kteří hledají terénní pick-up nejen pro práci, ale především pro volný čas.

 
 
 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 

Mimořádná vydání

Tour de Fleet 2018 - registrace

Den s Fleetem 2018Pardubice

Newsletter

Archiv
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz