Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Kia nabízí pro cee´dy a vengy tovární přestavbu na LPG

Kia nabízí pro cee´dy a vengy tovární přestavbu na LPG

 
3165_venga_lpg_3

středa, 30. ledna 2013

Automobilka Kia nabízí na našem trhu nově originální přestavbu na LPG pohon, na kterou se podobně jako na celý vůz vztahuje sedmiletá záruka. Nabídka platí pro modely Cee´d, Cee´d SW a Venga s motorem 1.4 CVVT. Kia se tímto krokem rozhodla vyjít...

 

Automobilka Kia nabízí na našem trhu nově originální přestavbu na LPG pohon, na kterou se podobně jako na celý vůz vztahuje sedmiletá záruka. Nabídka platí pro modely Cee´d, Cee´d SW a Venga s motorem 1.4 CVVT.


Kia se tímto krokem rozhodla vyjít vstříc požadavkům na úspornější provoz. Tomáš Kleissner, ředitel poprodejních služeb Kia Motors Czechk tomu říká: „Jsou zde dva zcela zásadní argumenty, které hovoří pro přestavbu vozu na pohon LPG. Jednak je to úspora až 40 procent z nákladů na pohonné hmoty, a jednak je to zachování plné záruky na vozidlo. Při zástavbě, kterou provádí odborně vyškolený technik, je umístěna toroidní nádrž v místě rezervy a nedochází tedy ke snížení užitné hodnoty vozu. Objem zavazadelníku zůstává nezměněn. Každý pak ocení velký akční rádius, který po přestavbě vzroste až na dvojnásobek.“


Podnikatelé a živnostníci mohou při přestavbě na LPG počítat s osvobozením od silniční daně a dá se také očekávat vyšší zůstatková cena vozu s tovární přestavbou na LPG, neboť toto palivo je u privátní klientely, která ojeté firemní vozy často kupuje, velmi populární. Ke snížení provozních nákladů přispívají i výhody zážehového motoru, tedy jeho konstrukční jednoduchost, rychlé zahřívání a bezproblémový zimní provoz.


Cena přestavby činí 32 000 Kč včetně DPH a podle Kleissnera se tato investice vrátí majiteli vozu přibližně po ujetí 30 000 km.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz