Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Nová nabídka financování užitkových vozidel Volkswagen

Nová nabídka financování užitkových vozidel Volkswagen

 
2e99_pravo

pátek, 4. ledna 2013

Volkswagen Užitkové vozy připravil na začátek nového roku pro své zákazníky novinku v oblasti financování svých užitkových vozidel. Speciální nabídka Volkswagen Finance od ŠkoFINu, charakterizovaná sloganem "Máte právo", představuje zcela...

 

Volkswagen Užitkové vozy připravil na začátek nového roku pro své zákazníky novinku v oblasti financování svých užitkových vozidel. Speciální nabídka Volkswagen Finance od ŠkoFINu, charakterizovaná sloganem "Máte právo", představuje zcela transparentní financování, které zákazník může přizpůsobit svým aktuálním potřebám.

„Revoluční způsob financování Volkswagen Finance od ŠkoFINu zaručuje zákazníkům šest základních práv, díky nimž si může klient řídit splácení po celou dobu financování podle toho, jak se mu aktuálně daří. Tímto způsobem vycházíme maximálně vstříc potřebám českých podnikatelů a podporujeme tak jejich činnost. Jsme přesvědčeni, že s touto nabídkou, která je na českém trhu skutečně jedinečná, budeme tím pravým partnerem v podnikání našich klientů,“ uvedl Jan Kranát, jednatel společnosti ŠkoFIN. 

Mezi výhody revolučního financování patří právo na nízkou akontaci, právo na odklad splátek, právo na přerušení splácení, právo zrychlit nebo zpomalit, právo na odměnu a právo na nižší úrok. Výši akontace si zvolí zákazník. Může na začátku zaplatit třeba jen 21 % z ceny a tuto částku získat zpět při zúčtování DPH v daňovém přiznání. Začátek splácení lze odložit o 4 měsíce a v nepříznivé ekonomické situaci může být splácení přerušeno až na 3 měsíce. Zákazník se může také kdykoli rozhodnout, že jednorázově splatí až 20 % financované hodnoty nebo splácení naopak rozloží na delší dobu. Pokud zákazník nevyužije právo na odklad na počátku smlouvy, získá nabitou CCS kartu v hodnotě až 10 000 Kč. Zároveň získá transparentní úrok ve výši  5 % p.a. při úhradě méně než 60 % ceny vozidla předem, při akontaci nad 60 % ceny vozidla činí úrok pouze 2 % p.a. Klient přitom neplatí žádné poplatky za uzavření a vedení smlouvy, rozloží si pořízení vozidla na delší období a nezatíží tak jednorázově své cash-flow.
Součástí úvěru je i kompletní pojištění za zvýhodněné sazby od pojišťovny Allianz se spoluúčastí 1, 5 nebo 10 % (zvýhodněné havarijní pojištění, povinné ručení, připojištění čelního skla atd.). Za bezeškodní průběh z předchozího pojištění v délce 48 měsíců lze získat bonus ve výši až 30 % z pojistného po celou dobu splácení. Zákazníci mají také možnost uzavřít doplňková pojištění platebních povinností (ŠkoFIN PPP), pořizovací ceny vozu (ŠkoFIN GAP) a administrativně-právní ochrany (ŠkoFIN Asistent).

„Letos chceme dále posílit naše suverénní postavení jedničky na českém trhu užitkových vozů. Volkswagen Užitkové vozy jde příkladem jak nabídkou nejširší palety spolehlivých a robustních užitkových vozů za atraktivní ceny, tak i vysokou úrovní zákaznických služeb, mezi něž patří především financování. Ve spolupráci se ŠkoFINem jsme v této oblasti připravili nový revoluční produkt, který nikdo z našich konkurentů nenabízí a jehož inovativní koncept poskytuje našim zákazníkům v dnešní složité době tolik potřebnou flexibilitu,“ říká Jan Procházka, vedoucí divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika.

Ať už se zákazník rozhodne pro financování, nebo si pořídí užitkový vůz Volkswagen za hotové, může využít aktuální akční nabídku, v níž platí pro vozy Caddy cenové zvýhodnění až 72 000 Kč, pro vozy Transporter a Caravelle až 159 600 Kč a pro vozy Crafter až 142 800 Kč (včetně DPH 21 %).

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz