Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Nového loga Škodovky se dočkaly modely Fabia a Roomster

Nového loga Škodovky se dočkaly modely Fabia a Roomster

 
1797_koda_fabia_koda_roomster_logo

čtvrtek, 3. ledna 2013

Modely Fabia a Roomster dostávají nové logo a označení značky Škoda. Název modelu na zádi a označení motorizace, jako TSI nebo TDI, budou nyní také provedeny v novém typu písma. V rámci změny firemního designu, zahájené již v roce 2011, mění česká...

 

Modely Fabia a Roomster dostávají nové logo a označení značky Škoda. Název modelu na zádi a označení motorizace, jako TSI nebo TDI, budou nyní také provedeny v novém typu písma. V rámci změny firemního designu, zahájené již v roce 2011, mění česká automobilka své logo postupně u všech svých stávajících modelových řad.

Prvním modelem s modernizovaným logem bylo Citigo, nové logo nese také nový model Rapid. Jako třetí a čtvrtá modelová řada nyní ponesou nové logo, nápis ŠKODA na zádi a modelové označení v novém typu písma i modely Fabia a Roomster. 

Nové logo značky je umístěno na několika místech na voze i v interiéru: Například na kapotě, na zádi, na krytech středu kol z lehké slitiny, na volantu, na krytu motoru a i na klíčích k vozu. Další optickou novinkou modelů Fabia a Roomster je název značky na pátých dveřích, provedený v novém typu písma.

V porovnání s původním logem je nyní okřídlený šíp v kombinaci chromu a černé barvy podle automobilky svěží a modernější. Designéři omezili prvky loga jen na to podstatné. Okřídlený šíp je vyveden v chromu na matně černém pozadí lemovaném jemnou chromovou linkou. Dřívější vavřínový věnec a integrovaný nápis ŠKODA nejsou u nového loga použity.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz