Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Opel dodá 135 aut pro Slovak Telekom

Opel dodá 135 aut pro Slovak Telekom

 
26bc_slovek_telekom

čtvrtek, 17. ledna 2013

Opel zvítězil na Slovensku v soutěži na dodávku 135 vozů společnosti Slovak Telekom. Automobilka dodá celkem 135 vozů, z nich 83 užitkových Vivaro Van a 52 osobních Meriva Enjoy. „Po vyhodnocení všech nabídek jsme došli k závěru, že nabídka...

 

Opel zvítězil na Slovensku v soutěži na dodávku 135 vozů společnosti Slovak Telekom. Automobilka dodá celkem 135 vozů, z nich 83 užitkových Vivaro Van a 52 osobních Meriva Enjoy.


„Po vyhodnocení všech nabídek jsme došli k závěru, že nabídka značky Opel je pro našeho klienta v daných segmentech nejvýhodnější z pohledu celkových nákladů po dobu trvání celého kontraktu," uvedl Peter Kimlička, technický ředitel leasingové společnosti ARVAL Slovakia, která poskytuje operativní leasing na vozy společnosti Slovak Telekom.


„Silným argumentem pro Opel bylo i kvalitní servisní zázemí značky - i přes uznávanou spolehlivost těchto vozů musíme při každodenním opravdu náročném nasazení našich vozů v hustém povozu počítat i s nečekanými komplikacemi - a v tomto směru máme již z minulosti se servisními službami Opelu dobré zkušenosti," komentoval výběr Peter Onduš, poradce nákupu společnosti Slovak Telekom.
Pro Slovak Telekom to ovšem nejsou první opely. Společnost je dlouholetým klientem německé značky. „Jsme nadšení, že se nám podařilo uspět i v dalším kole jejich výběrového řízení,“ říká Pavel Šilha, generální ředitel slovenského zastoupení automobilky Opel. „Potvrzuje se, že naše široké modelové portfolio osobních i užitkových modelů a kvalitní servisní zázemí oslovuje i nejnáročnější zákazníky.“

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz