Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Sedm sanitních transporterů pro ZSSČ

Sedm sanitních transporterů pro ZSSČ

 
64fe_vwsanitky_lr_01

pátek, 11. ledna 2013

Volkswagen předal záchranné službě Středočeského kraje sedm nových sanitních vozů. Dovozce značky Volkswagen Užitkové vozy do České republiky připravil ve spolupráci se společnostmi FD servis Praha a System Strobel speciální skříňovou nástavbu pro...

 

Volkswagen předal záchranné službě Středočeského kraje sedm nových sanitních vozů. Dovozce značky Volkswagen Užitkové vozy do České republiky připravil ve spolupráci se společnostmi FD servis Praha a System Strobel speciální skříňovou nástavbu pro zdravotnickou výbavu na podvozku modelu Volkswagen Transporter 4Motion.

Nová nástavba System Strobel umožňuje svými užitnými parametry nahradit větší sanitní vozidla efektivnějším Transporterem. Nástavba splňuje hmotnostní rezervu pro zdravotnickou výbavu sanitních vozidel kategorie C (260 kg). Integrované schůdky umožňují pohodlné a bezpečné nastupování a vystupování, zatímco zadní dvoukřídlé dveře jsou aretovány proti samovolnému pohybu pomocí magnetů. Boční posuv hydraulického stolu nosítek v rozsahu 40 cm usnadňuje naložení a vyložení ležícího pacienta.

Zdravotní materiál je uložen ve skříňkách a zásuvkách, jež jsou udržovány v uzavřené poloze plynovými vzpěrami. Celkem tři kyslíkové láhve a pomocné přepravní prostředky mají vyhrazené místo v samostatných boxech s přístupem zvenku na levé a pravé straně. Do bočních posuvných dveří jsou integrovány lékařské kufry a odkládací pracovní plocha. Sanitní prostor se samostatnou klimatizací a zářivkovým osvětlením je vybaven dvěma otočnými a sklopnými sedadly. Vytápění vozu během chladného počasí zajišťuje nezávislé topení.
 

 
64fe_vwsanitky_lr_01050a_vwsanitky_lr_05f668_vwsanitky_lr_148d28_vwsanitky_lr_15
 
 
 
 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz