iFLEET » Aktuality » Volkswagen nabízí slevovou knížku. Využijí ji ale pouze podnikatelé bez velkoodběratelské smlouvy.

Volkswagen nabízí slevovou knížku. Využijí ji ale pouze podnikatelé bez velkoodběratelské smlouvy.

 
797d_db2011au00202_large

pátek, 8. února 2013

Značky Volkswagen osobní vozy a Volkswagen Užitkové vozy připravily pro své zákazníky slevovou knížku Plus plán s mottem „Plus pro Váš vůz. Plus pro Vás.“ Dlouhodobá nabídka platí do 31. 12. 2015 a zahrnuje slevové poukazy na produkty a servisní...

 

Značky Volkswagen osobní vozy a Volkswagen Užitkové vozy připravily pro své zákazníky slevovou knížku Plus plán s mottem „Plus pro Váš vůz. Plus pro Vás.“ Dlouhodobá nabídka platí do 31. 12. 2015 a zahrnuje slevové poukazy na produkty a servisní úkony autorizovaných servisů Volkswagen. Využít je však vedle fyzických nepodnikajících osob mohou jen drobní podnikatelé bez velkoodběratelské slmlouvy. 

Zákazníci si mohou vyzvednout novou slevovou knížku Plus plán v autorizovaných servisech Volkswagen a Volkswagen Užitkové vozy; pokud celková cena opravy přesáhne 3000 Kč včetně DPH, mají navíc zákazníci nárok na autokosmetiku zdarma. Výše slevy na poukazech je uvedena buď v nominální, nebo v procentuální hodnotě. V některých případech jsou uvedeny obě možnosti.


Knížka Plus plán obsahuje 11 různých slevových poukazů na nákup Originálního příslušenství Volkswagen, nákup reklamních předmětů Volkswagen, výměnu pneumatik či kompletních kol včetně měření geometrie, výměnu brzdových destiček/čelistí/kotoučů/válečků, výměnu brzdové kapaliny, výměnu středního dílu výfuku nebo zadního dílu výfuku, výměnu sady rozvodového řemene, výměnu spojkové lamely včetně přítlačného kotouče a ložiska, setrvačníku, výměnu předních či zadních tlumičů pérování a slevu na Originální, Výměnné a Economy díly Volkswagen.


Knížku se slevovými poukazy mohou získat vedle nepodnikajících fyzických osob pouze podnikatelé, kteří nepatří mezi velkoodběratele. Poukaz se uplatňuje při předání vozu do opravy u autorizovaného servisního partnera nebo při nákupu dílů. Z jednoho Plus plánu lze využít více poukazů najednou, ale slevy se nesčítají, pokud se na dané zboží či službu vztahuje jiná slevová akce. První edice Plus plánu platí do 31. prosince 2015.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz