Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuální číslo » FLEET 1 / 2024 » Drivalia to rozjela ve velkém stylu.

Drivalia to rozjela ve velkém stylu.

 

pátek, 5. dubna 2024

Leasingová společnost Drivalia Lease Czech Republic, nástupkyně tuzemské pobočky LeasePlanu, představila své plány pro Česko loni na podzim. Neskrývala tehdy ambice upevnit svou pozici lídra ve správě firemních flotil. Letos v únoru tento záměr potvrdila spuštěním výrazné brandové kampaně se zpěvákem Vojtou Dykem v hlavní roli. Současně oznámila další obchodní úspěch – na základě výběrového řízení předala České poště 652 automobilů Škoda Kamiq. A to v rekordním čase.

 

V kampani, kterou rámuje slogan Prémiový operativní leasing, se Vojta Dyk objevuje ve třech rolích: jako vousatý řidič užitkového vozu, úspěšný manažer a rozverný umělec. Drivalia tím chce ukázat, že dokáže postavit nabídku na míru každému firemnímu zájemci bez ohledu na velikost nebo odvětví, ve kterém působí. Třeba i klientům z veřejného sektoru… Příkladem je nejnovější zakázka pro dlouholetého zákazníka Drivalie, Českou poštu. Zakázka byla výjimečná krátkým časem, v jakém byla vozidla přistavena. Drivalia je objednala u dealera Přerost a Švorc – auto, který všech 652 kamiqů připravil, přezul na zimní pneumatiky a rozvezl na jednotlivá depa pošty za pouhých dvanáct pracovních dní od podpisu rámcové smlouvy.

Pošta si vozy od Drivalie pronajala formou operativního leasingu na 36 měsíců a počítá s průměrným ročním nájezdem 25 tisíc kilometrů na jeden vůz. „Všechna vozidla jsou vybavena servisním modulem. Díky tomu dokážeme řidiče včas varovat před možnými technickými problémy,“ říká Martin Brix, generální ředitel Drivalia Lease Czech Republic.

V České republice Drivalia pečuje o vozové parky přibližně 2500 zákazníků a ve flotile má přes 30 tisíc vozidel. Svůj hlavní produkt, operativní leasing, bude postupně doplňovat o další řešení z mezinárodní nabídky Drivalie. V polovině roku chce v areálu pražského Letiště Václava Havla zprovoznit autopůjčovnu Drivalia Rent. Následovat by měly služby, které už Drivalia nabízí v zahraničí pod zastřešujícím názvem Drivalia Planet Mobility. Půjde o variabilní pronájmy s nejrůznější délkou trvání, sdílení firemních automobilů anebo předplatné vozidel CarCloud.

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz