iFLEET » Aktuální číslo » FLEET 3 / 2022 » Pro firmy malé i velké

Pro firmy malé i velké

 
skoda-0

čtvrtek, 10. listopadu 2022

ŠKODA Fleetový program zastřešuje dodávky vozů do firemních flotil po celé České republice. Velkoodběratelé tvoří významnou část tuzemských klientů, neboť vozy ŠKODA jsou pro svoji spolehlivost a vysokou zůstatkovou hodnotu mezi fleetovými zákazníky dlouhodobě populární. A navíc – fleetovým zákazníkem se lze stát velmi snadno.

 

Vozy ŠKODA charakterizují mimo výhodných ekonomických aspektů provozu a vynikajícího poměru ceny k užitné hodnotě také vysoká úroveň komfortu a nadstandardní prostorové parametry. Plní nejvyšší bezpečnostní nároky a zaujmou řadou moderních technologických řešení. Nezávislé studie a zkušenosti odborníků opakovaně potvrzují vysokou zůstatkovou hodnotu vozů ŠKODA, která tvoří zásadní položku kalkulace celkových nákladů. ŠKODA AUTO nabízí ve své paletě modelů jak ekonomická, tak i ekologická řešení, která optimalizují spotřebu energie a šetrně přistupují k životnímu prostředí. Pokud odebíráte alespoň 2 vozidla během 12 měsíců, stáváte se fleetovým zákazníkem a čerpáte řadu benefitů vyplývajících z tohoto statutu. Dosáhnete na zajímavé velkoodběratelské podmínky, ale také se můžete spolehnout na prvotřídní služby. Široká síť více než 180 autorizovaných obchodníků vám poskytne podporu v oblastech předprodejního poradenství, prodeje, optimalizace vozového parku, servisu, distribuce ŠKODA Originálních dílů i flotilového financování a pojištění. Obchodní síť značky ŠKODA je kapacitně, materiálně i personálně vybavena tak, aby fleetovým klientům dokázala poskytnout kompletní portfolio služeb na míru.

Výhodně s alternativními pohony
Vozidla s alternativním pohonem představují skvělou příležitost, jak ušetřit na provozních nákladech. Vzhledem k rostoucím cenám pohonných hmot může tato úspora činit až 50 %. Modely SCALA, KAMIQ a OCTAVIA se aktuálně dají pořídit ve verzi G-TEC spalující CNG, modely OCTAVIA, OCTAVIA RS a SUPERB zase jako plug-in hybridy iV. Ekologické, přitom cenově dostupné varianty vozů ŠKODA ideálně zapadají právě do firemních flotil. Zcela elektrická ŠKODA ENYAQ iV má rovněž potenciál proměnit mobilitu firem. Odráží v sobě trendy dnešní doby – zjednodušení a individualizaci. Přichází s výkonnými elektromotory, které zajišťují dynamickou jízdu bez emisí s dojezdem až 540 km na jedno nabití. Kromě „zelených“ inovací servíruje špičkovou konektivitu, vyspělé jízdní asistenty a vzdušný interiér z udržitelných materiálů. A nebyla by to ŠKODA, kdyby se nemohla pochlubit širokou škálou Simply Clever řešení. ENYAQ iV je zkrátka praktický a pohodlný elektromobil za velmi zajímavou cenu, vhodný pro každodenní použití stejně jako jakýkoliv vůz s konvenčním pohonem.

 

Dospělá, přitom cenově výhodná
Tajným tipem fleetového manažera může být nová ŠKODA FABIA, která se stala dospělým vozem s velmi příznivými pořizovacími i provozními náklady. Chlubí se nejlepší aerodynamikou ve svém segmentu a její prostorný interiér je propracovaný do posledního detailu. Komfort cestujících vpředu i vzadu dotváří široká paleta chytrých řešení Simply Clever a velmi pokročilá výbava. FABIA zastíní konkurenty mimořádným zavazadlovým prostorem, který v základu pojme 380 litrů.

 

Tabulka:

Vzorový příklad operativního leasingu na vůz ŠKODA FABIA Ambition 1,0 MPI/59 kW

Ceníková cena vozu (Kč včetně DPH)

349 900

Doba nájmu (v měsících)

36

Stanovený počet kilometrů za rok

15 000

Volná hranice kilometrů

5000

Celková měsíční splátka (Kč bez DPH)

5416

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz