iFLEET » Archiv

FLEET 4 / 2007

 
 

Vybrané články

Logistické systémy: rozvoj pokračuje

Logistické systémy: rozvoj pokračuje

 

Doba přeje připraveným a vybaveným. Technologie se vyvíjejí kontinuálně a s nimi také aplikace pro nejrůznější oblasti lidské činnosti, automobilismus nevyjímaje. Firemní automobily jsou trvalým terčem zájmu jak svých... celý článek »

 
Prodej firemního vozu

Prodej firemního vozu

 

Mezi často diskutované otázky při správě vozového parku patří i problematika způsobu odprodeje firemního vozu. I když je totiž operativní leasing na postupu, stále ještě většina firemních automobilů přechází do majetku... celý článek »

 
údaje o spotřebě? hra na nepřesnosti!

údaje o spotřebě? hra na nepřesnosti!

 

Nejrozšířenější německý motoristický časopis Auto Bild porovnal testy spotřeby stovky automobilů různých značek, aby zjistil, nakolik se liší údaje deklarované výrobcem od skutečné spotřeby dosažené v běžném provozu.... celý článek »

 
Reforma(ce), deformace...

Reforma(ce), deformace...

 

Reforma veřejných financí zasahuje řadu oblastí, mezi nimi i financování automobilů. Počínaje lednem 2008 dochází ke změnám, které by opticky mohly znamenat poměrně zásadní oslabení pozice finančního leasingu na našem... celý článek »

 
Toyota corolla verso 1.6 vvt-i terra

Toyota corolla verso 1.6 vvt-i terra

 

Toyota vytvořila druhou generací modelu Corolla Verso automobil, který sice spadá do kategorie MPV, přestavuje ale zároveň prostornější alternativu ke klasickým hatchbackům. Při úvahách o tom, zda zahrnout do... celý článek »

 
Rodina transit se rozrůstá

Rodina transit se rozrůstá

 

Ford rozšířil portfolio užitkového modelu Transit o další verze. Novinkami jsou výkonný pětiválcový turbodiesel, verze 460 a 350 Heavy Duty a také speciální verze Sport Van. Všechny novinky vycházejí z poznatků, které... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz