iFLEET » Archiv 2005-19 » Nejlepší servisy má Volkswagen ve Znojmě a v Táboře

Nejlepší servisy má Volkswagen ve Znojmě a v Táboře

 
cfe2_oceneni

pátek, 7. prosince 2012

Volkswagen pozval do Drážďan zástupce stovky svých nejlepších servisů z celé Evropy, aby jim předal prestižní ceny Volkswagen Service Quality Award (VSQA). Za Českou republiku byly v roce 2012 oceněny servisy společností Intermobil, s.r.o. ze Znojma...

 

Volkswagen pozval do Drážďan zástupce stovky svých nejlepších servisů z celé Evropy, aby jim předal prestižní ceny Volkswagen Service Quality Award (VSQA). Za Českou republiku byly v roce 2012 oceněny servisy společností Intermobil, s.r.o. ze Znojma a CB Auto a.s. z Tábora. Obě společnosti se tak zařadily na čelo skupiny autorizovaných servisů značky Volkswagen, které prokazatelně poskytovaly ve sledovaném období českým zákazníkům nejlepší servisní služby. Četnost opakovaných oprav patří v těchto servisech mezi nejnižší v celé zemi, což se přímo odráží v nejvyšší míře spokojenosti zákazníků.

 

Ocenění Volkswagen Service Quality Award je každoročně udělováno stovce nejlepších servisních podniků z Evropy, Ruska a Turecka, které v uplynulých 12 měsících dosáhly nejlepších výsledků v kritériích kvality servisu a loajality zákazníků. „Výsledky průzkumu spokojenosti zákazníků ukazují, že kvalitu servisu průběžně zvyšujeme. Všechny vyznamenané podniky kromě toho vynikají důslednou orientací na zákazníky a osobním nasazením zaměstnanců,“ říká Peter Berggren, vedoucí poprodejních služeb pro evropské trhy značky Volkswagen, který při předávání cen zdůraznil vysokou angažovanost účastníků.

 

Volkswagen uděluje prestižní ocenění Volkswagen Service Quality Award stovce nejlepších servisních partnerů z celé Evropy od roku 2008, protože si uvědomuje, že kvalita servisu patří mezi nejdůležitější faktory úspěchu na automobilovém trhu. Rozhodujícím způsobem totiž formuje spokojenost a následně i loajalitu zákazníků.

 

Na fotografii přebírá Jan Komárek ze společnosti Intermobil, s.r.o. (vlevo) ocenění z rukou Franka Junga z oddělení poprodejních služeb Volkswagen AG.

 
 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz