iFLEET » Archiv 2005-19 » Škoda má novou regionální centrálu v Praze

Škoda má novou regionální centrálu v Praze

 
2582_centrala_praha

čtvrtek, 6. prosince 2012

Domácí automobilka Škoda vytvořila v Praze samostatné zastoupení pro Českou republiku. Do nového sídla se přesouvá prodejní organizace Škoda Auto Česká republika z Mladé Boleslavi do nové regionální centrály, která byla slavnostně otevřena 4....

 

Domácí automobilka Škoda vytvořila v Praze samostatné zastoupení pro Českou republiku. Do nového sídla se přesouvá prodejní organizace Škoda Auto Česká republika z Mladé Boleslavi do nové regionální centrály, která byla slavnostně otevřena 4. prosince.


Přesun do hlavního města je součástí rozsáhlé reorganizace působení společnosti Škoda v České republice, přičemž již od března letošního roku funguje Škoda Auto Česká republika na domácím trhu jako samostatná prodejní organizace. Cílem nové struktury je efektivní péče o tuzemské obchodní partnery a posílení aktivit na domácím trhu. „Přesun je logickým a důležitým krokem v rámci naší nové struktury,“ říká Werner Eichhorn, člen představenstva společnosti Škoda za oblast prodeje a marketingu. „Prodejní organizace Škoda Auto Česká republika, vytvořená počátkem roku 2012, nám na domácím trhu umožňuje podstatně efektivněji a pružněji reagovat na požadavky našich zákazníků,“ doplnil Eichhorn.
Petr Pečenka, ředitel společnosti Škoda Auto Česká republika, dodává: „Škoda je v České republice jedničkou mezi výrobci automobilů. Proto mě velice těší, že s novým uspořádáním naší prodejní organizace vytvoříme optimální podmínky pro obchodní aktivity na českém trhu.“


V první etapě se do nové centrály, která našla sídlo v budově Filadelfie v Praze Michli (Želetavská 1525/1) přestěhovalo 56 ze současných 100 zaměstnanců. Jako první se do nových kanceláří nastěhují oddělení Prodeje a Marketingu, Poprodejní služby a Rozvoj prodejní sítě. Pro pracovníky žijící v Mladé Boleslavi organizuje Škoda každodenní přepravu. Kompletní přestěhování regionu Česká republika bude ukončeno během příštích tří let. V Mladé Boleslavi zůstávají pouze zaměstnanci Zákaznického centra.

 
 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz