iFLEET » Eventy » Nominace do finále

Nominace do finále

 
den-s-fleetem-2013-jaro

sobota, 6. dubna 2013

Do závěrečné fáze vstupuje nominační proces letošního ročníku ankety o Firemní auto roku v rámci ALD Automotive Fleet Awards 2013. V této chvíli je již závazně nominováno přes 40 vozů, přičemž několik výrobců ještě své nominace neodevzdalo. Celkový počet nominovaných vozů se bude pohybovat mezi 50 a 60.

 

Současně vrcholí i formování 100členné manažerské poroty, která bude letos nominované vozy hodnotit. Vše musí být pečlivě připraveno do 15. května 2013, kdy se všechny nominované vozy poprvé představí při první klíčové akci roku – Webdispečink Dni s Fleetem 2013 – jaro.

Pokud vaše pozice souvisí s touto problematikou, neměli byste na jarním fleetovém dni chybět. Akce časopisu FLEET jsou proslulé svým rozměrem i kvalitou, protože do jediného dne a na jedno místo koncentrují vše důležité, co se na poli fleet managementu děje. A protože je tato problematika stále sledovanějším a pečlivě hlídaným faktorem celkové efektivity podniku, o kvalitní účast není nouze. V rámci odborné konference i outdoorového programu, jehož součástí je testování až stovky aktuálních modelů osobních či lehkých užitkových automobilů, se setkávají provozovatelé vozových parků z celé republiky se svými dodavateli ze všech dodavatelských sfér: od importérů a výrobců automobilů, přes leasingové společnosti, pojišťovny, poskytovatele servisních služeb, poskytovatele monitorovacích a telematických služeb až třeba pro společnosti zajišťující polepy firemních vozů. Testování automobilů je velmi oblíbenou a vítanou součástí programu, neboť při žádné jiné akci se pravděpodobně nesejde tak pestré spektrum značek a modelů jako na akcích časopisu FLEET. A pro každého nákupčího či fleetového manažera je velmi cenné vyzkoušet si vedle sebe stojící konkurenční modely, o jejichž pořízení uvažuje.

Kdy a kde?
Webdispečink Den s Fleetem 2013 – jaro
15. května 2013, golfový areál Kaskáda u Brna
Registrace on-line na www.ifleet.cz, jděte na odkaz ON-LINE PŘIHLÁŠKA
Pro odborné manažery účast zdarma

Napsal: redakce

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz