iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » AnyTime už nejsou jenom Yarisy. V nabídce je nově také Corolla

AnyTime už nejsou jenom Yarisy. V nabídce je nově také Corolla

 
toyota-0

pondělí, 25. května 2020

Služba krátkodobých pronájmů vozidel Anytime Carsharing pokračuje v rozšiřování své nabídky. Poté, co na podzim loňského roku doplnila svůj vozový park na 240 Toyot Yaris Hybrid, nyní přidává také model Corolla.

 

Doplněním nabídky o větší model Corolla reaguje služba na vývoj poptávky. Zákazníci si totiž stále častěji chtějí vůz vypůjčit na delší cesty, než je městský a příměstský provoz. Nové Corolly, kterých bude sedmdesát, nabídnou výbavu, která obsahuje mimo jiné i takové prvky, jako je parkovací asistent, adaptivní tempomat, asistent pro jízdu v pruzích či konektivitu Android Auto nebo CarPlay. Prvních čtyřicet vozů je již v provozu a společnost také rozšířila zónu dostupnosti aut o nové části Prahy, jako Ďáblice, Čakovice, Kyje, Horní Počernice, Štěrboholy, Hostivař, Horní Měcholupy nebo Petrovice. I tím reaguje služba na vývoj situace. „Poptávka se v březnu po zavedení nouzových opatření skokově snížila o dvě pětiny, ale od té doby vytrvale roste. V současnosti jsme již překonali i nejvyšší hodnoty ze začátku března a díky rozšiřování flotily a uvolňování karanténních opatření očekáváme v dalších týdnech pokračování růstu,“ uvedl výkonný ředitel Anytime ČR Milan Beutl. Za zmínku jistě stojí, že služba Anytime během nouzového stavu nabídla své vozy dobrovolníkům pro jízdy zdarma pro rozvoz zdravotnického materiálu. Její auta takto najela přes 7500 km a bezmála dalších 12 000 km ujeli členové Integrovaného záchranného systému a zdravotníci, kteří po dobu nouzového stavu jezdili za poloviční sazbu.

Mezinárodní carsharingová služba Anytime působí na našem trhu od dubna loňského roku. Za tu dobu její zákazníci ujeli celkem 1,65 milionu kilometrů, z toho 53 procent na elektřinu, a uskutečnili přes 150 000 jízd. „Mobilní aplikaci si stáhlo více než 130 000 lidí, máme desítky tisíc aktivních uživatelů. Z toho více než polovina službu využívá alespoň jednou měsíčně a čtvrtina nejméně jednou za týden. V tomto roce plánujeme dosáhnout provozního zisku. Vozy Anytime mají za sebou pouze 16 nehod zaviněných uživateli, což představuje jeden incident na 10 000 jízd. To překonalo všechna naše optimistická očekávání,“ doplňuje Milan Beutl. Do konce roku by podle plánu měla mít AnyTime v provozu 500 vozů.

 

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz