iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Arval začíná nabízet roční vozy

Arval začíná nabízet roční vozy

 
ilustracni-0

pátek, 13. května 2016

Leasingová společnost Arval CZ spustí během června nový portál www.rocnivozyprodej.cz. Bude na něm nabízet k prodeji téměř nové vozy s nízkým nájezdem kolem 30 000 kilometrů. V nabídce se objeví klasické fleetové značky s převahou vozidel Opel Astra ST ve výbavách Cosmo nebo Insignia.

 

Poté, co klientům Arvalu končí roční operativní leasing, jsou jim nabídnuty vozy ke koupi. Nově půjdou auta i do inzerce na chystaný webový portál, včetně jejich podrobné specifikace. „Jde vlastně o zánovní automobily s nízkým nájezdem kilometrů. Velkou výhodou je také platná tovární záruka, prokazatelná servisní historie a jistota, že se jedná o vůz po prvním majiteli,“ uvedl Jan Sedlmeier, Business Development Manager Arval CZ.

Kromě klasických fleetových značek budou v nabídce například i vozy BMW řady 3 a 5. Nabídku obohatí též užitkové vozy Mercedes-Benz Sprinter. „Cenově se bude jednat o zajímavou alternativu ke koupi nového auta, v podstatě můžeme mluvit o koupi nového vozu za cenu ojetého,“ uvedl Sedlmeier. Zájemci najdou veškeré informace na speciálním webu www.rocnivozyprodej.cz, který bude spuštěn v průběhu června. Arval bude nabídku pravidelně aktualizovat, a to včetně specifikace aut.

První vozy jsou již nyní k dispozici. Zájemci si je mohou prohlédnout na portálu arvalauto.cz, kde je i dostatek informací k jednotlivým autům. „Postupně plánujeme nabídku rozšiřovat o další vozy s ukončenou dobou nájmu. Výběr vozidel tak bude větší a pestřejší o další značky a modely,“ dodal Sedlmeier.

Podle nedávno zveřejněné analýzy inzertního serveru s ojetými vozy Sauto.cz ztratí osobní vozy každý rok od svého zakoupení zhruba desetinu své ceny. U standardních značek se pokles zpomaluje po pěti letech, u prémiových zhruba po osmi. 

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz