iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Auto Palace a Axigon: zvýhodněné nabídky pro firmy a podnikatele

Auto Palace a Axigon: zvýhodněné nabídky pro firmy a podnikatele

 
ilustracni-0

úterý, 16. února 2021

Nákupní aliance Axigon, která je známa svou nabídkou plošných cen pohonných hmot, zahájila v únoru spolupráci se společností Auto Palace Group. Firmy a podnikatelé mohou díky tomu pořizovat nejprodávanější typy vozidel za výhodnější cenu oproti standardní nabídce.

 

Nákupní aliance Axigon funguje na principu sdružené poptávky více podnikatelských subjektů. Primárně se soustředí na služby týkající se provozu firemních vozidel. Jejím hlavním produktem jsou tankovací karty Shell s možností čerpání paliva v režimu plošné ceny včetně výrazné slevy na CNG.

„Navzdory krizi způsobené šířením nemoci covid-19, kdy spotřeba pohonných hmot loni klesala, rostly odběry paliva prostřednictvím námi poskytovaných tankovacích karet v režimu plošné ceny meziročně o 45 procent. Potvrzuje se tak, že princip nákupní aliance s trvalými výhodami pro jednotlivé členy je udržitelný, a zvláště v období, kdy je třeba racionalizovat náklady, má smysl,“ říká Damir Duraković, generální ředitel Axigonu. „I proto se nám daří neustále rozšiřovat portfolio výhod pro podnikatelské subjekty. Od začátku února je možné s jedinou CNG kartou od Axigonu čerpat CNG se slevou dvě koruny na kilogram nejen v největší síti innogy Energo, ale nově též u plnicích stanic společnosti E.ON Energie. Jedná se tak o téměř polovinu všech plniček v Česku.“

Rozšiřování okruhu výhod pro firmy sdružené v nákupní alianci Axigon se nyní rozšiřuje díky nové spolupráci se společností Auto Palace Group, jedním z největších prodejců automobilů u nás. „Pro podnikatele a firmy sdružené v naší nákupní alianci připravila Auto Palace Group speciální katalog nejprodávanějších vozidel. Ta je možné financovat hotově, úvěrem nebo operativním leasingem, a to s cenovým zvýhodněním dle typu vozidla až 34 procent,“ popisuje Damir Duraković.

Například Škodu Karoq Ambition s motorizací 1.5 TSI 110 kW lze dle zmíněného katalogu pořídit na operativní leasing se slevou 10,9 %. Dalším příkladem může být Opel Movano Van 2.3 DT 99 kW, který je bez ohledu na financování oproti standardní ceníkové ceně levnější o 25 %. Nejvýraznější zvýhodnění 34 % je poskytováno na Ford Transit Van 350 s motorizací 2,0 EcoBlue 96kW.

 

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz