iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » DS nabízí zvýhodněné financování

DS nabízí zvýhodněné financování

 
ds

pondělí, 20. července 2020

Značka DS připravila ve spolupráci se společností ESSOX s.r.o. speciální nabídku financování pro zájemce o vozy této značky.

 

V rámci nabídky byly připraveny dva produkty. Prvním z nich je úvěr Smart s nabídkou nulové akontace, nízkým úrokem a možností splácení až po dobu sedmi let. Druhým produktem je úvěr s nulovým navýšením a dobou splácení v rozmezí od jednoho roku do čtyř let. Klient tento úvěr získá při složení akontace ve výši minimálně 30 procent z ceny vozidla. K oběma nabídkám nabízí DS také zvýhodněné havarijní pojištění vozu se slevou 30 procent a s možností až nulové spoluúčasti v případě opravy vozidla v domovském servisu. Uvedená nabídka je dostupná pro všechny modely DS, včetně nově uvedených elektrifikovaných modelů DS E-Tense.

Ať už si zákazník pořídí vůz DS prostřednictvím jakéhokoli financování, vždy získává všechny prémiové služby DS Only You, jako jsou DS Assistance, aplikace My DS, DS club Privilege nebo DS Valet, což je služba pick-up servisu v případě potřeby údržby nebo opravy vozu, kdy pro vozidlo dojede servis, nabídneme náhradní vůz a opravený vůz zase přistaví na místo určené klientem. Službu DS Valet je možné využít také pro doručení nového vozu DS na adresu dle přání zákazníka. Všechny vozy DS jsou také nabízeny se servisní smlouvou DS Free Drive na pět let nebo 100 000 km (případně pět let nebo 60 000 km pro DS 3 Crossback), která zahrnuje prodlouženou záruku, záruční díly, veškerý pravidelný předepsaný servis, výměnu opotřebených dílů (např. brzdové destičky) a také práci servisu.

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz