iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » GEFCO upravilo během pěti měsíců 460 aut pro poštu

GEFCO upravilo během pěti měsíců 460 aut pro poštu

 
peugeot-1

úterý, 26. února 2019

Od října loňského roku až po letošní únor měli u společnosti GEFCO v Kolíně napilno. Upravovali tam celkem 460 užitkových vozů Peugeot Boxer a Peugeot Expert podle požadavků zákazníka pro leasingovou společnost. Nájemcem vozidel je pak Česká pošta, která operativní leasing využívá již několik let.

 

V rámci postprodukčních operací dostaly vozy výztuhy nákladového prostoru i další individuální úpravy. Na základě zadání byly do všech vozů instalovány dřevěné podlahy, boční výdřevy nákladového prostoru a do přístrojové desky byly instalovány zásuvky pod stálým napětím. Navíc byl do vozů Peugeot Expert instalován zámek řadicí páky, protiskluzový nášlap k bezpečnému přístupu do nákladového prostoru a byla také provedena změna barvy vozu polepením karoserie autofólií.

Zakázku získala společnost GEFCO na konci července 2018. S přípravami na individualizaci aut začala v říjnu 2018 a distribuce prvních připravených vozidel do depa klienta proběhla v polovině téhož měsíce. Poslední vozy jsou dodávány v těchto dnech. V rámci doplňkových služeb realizovala společnost GEFCO u celé flotily také přezutí na zimní pneumatiky, doplnění litrového balení oleje, náplně do ostřikovačů, natankování 20l paliva i standardní klientskou přípravu včetně instalace držáků SPZ. Všechna auta dorazila ke klientovi také s kompletním brandingem exteriéru a s fóliemi na sklech zadních dveří. „Klient u nás objednal postprodukční úpravy vozů již poněkolikáté, což dokazuje kvalitu poskytovaných služeb, naší flexibilitu i schopnost realizovat velkoobjemové zakázky v přesně stanoveném čase,“ popisuje zakázku Aleksander Raczynski, generální ředitel společnosti GEFCO v České republice.

 

GEFCO v režimu postprodukčních operací upraví ročně zhruba 30 000 osobních a dalších tisíc užitkových vozů. U aut, která právě sjela z výrobní linky, realizuje jak designové změny, tak úpravy technického charakteru. „Personalizace vozů je celosvětovým trendem a její obliba stále stoupá,“ popisuje Miloš Mrázek, FVL manažer společnosti GEFCO. „Zatímco u osobních vozů jsou často realizovány právě vizuální úpravy, u užitkových vozů jsou to změny technického charakteru, které prodlužují životnost vozidel,“ upřesňuje Mrázek a dodává, že společnost GEFCO je schopná vozy nejen upravit a doručit, ale také tato auta po uplynutí doby užívání svézt zpět do depa a na jednom místě je v rámci vehicle remarketingu připravit k sekundárnímu prodeji.

 

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 

Mimořádná vydání

Tour de Fleet 2019 - registrace

Den s Fleetem 2018Pardubice

Newsletter

Archiv
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz