Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Lexus nabízí ojeté vozy v rámci značkového programu

Lexus nabízí ojeté vozy v rámci značkového programu

 
lexus-0

úterý, 18. srpna 2020

České zastoupení Lexusu spustilo nový program s nabídkou prověřených ojetých vozů Lexus Select. Součástí programu jsou internetové stránky lexusselect.cz věnované prodeji skladových a ojetých vozů.

 

Jde o ojeté a zánovní vozy prověřené v autorizovaných servisech Lexus, které například zákazníci poskytli protiúčtem při pořízení nového vozu, nebo je nabídli ke komisnímu prodeji. V nabídce jsou i skladové a předváděcí vozy. Vozy z programu Lexus Select lze pořídit pouze u autorizovaných dealerů Lexusu. Po technické stránce jsou vozy okamžitě připraveny k jízdě a prodejce na ně bude schopen nabídnout prodlouženou záruku. Součástí nabídky je i nabídka financování podobně jako u nových vozů.

„Vozy Lexus jsou proslulé svou kvalitou a spolehlivostí, což je na trhu s ojetými vozy naprosto zásadní. Proto byla ze strany našich zákazníků dlouho velká poptávka po ucelené nabídce ojetých, zánovních a nových skladových vozů. Jsme rádi, že nyní díky programu Lexus Select můžeme tuto nabídku vozů zákazníkům představit a doplnit již tak velmi široké portfolio našich služeb a produktů,“  komentuje krok Jakub Květoň, manažer značky Lexus v ČR.

Na aktuální nabídku programu se lze kromě adresy lexusselect.cz dostat také z hlavní stránky značky lexus.cz z odkazu "Skladové a ojeté vozy“.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz