Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Nové superby pro předsedy obou komor parlamentu

Nové superby pro předsedy obou komor parlamentu

 
skoda-0

čtvrtek, 23. července 2015

Nová Škoda Superb se rychle etabluje jako vůz pro vyšší i top management a také jako automobil vysokých státních úředníků. Po prezidentovi České republiky a po arcibiskupovi Dominiku Dukovi si své superby převzali také předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Jan Hamáček a předseda Senátu Parlamentu České republiky Milan Štěch.

 

Oběma předali nové vozy Bohdan Wojnar, člen představenstva Škoda Auto zodpovědný za oblast řízení lidských zdrojů, Luboš Vlček, šéf prodejní organizace Škoda Auto Česká republika a Jaroslav Povšík, předseda podnikové rady Odborů Kovo Škoda Auto.

„Velmi nás těší zájem, který o vlajkovou loď značky Škoda projevují vrcholní představitelé státní správy a veřejného života. Je to další důkaz, že se nový Superb povedl na výbornou a je nanejvýš vhodným vozem pro komfortní přepravu i reprezentaci,“ řekl při slavnostním předání Bohdan Wojnar.

Předávané vozy Škoda Superb ve vrcholné výbavě L&K jsou poháněny motorem 2.0 TSI 206 kW a byly na přání ochranné služby Policie ČR dovybaveny výstražným zařízením a vysílačkou. 

Napsal: redakce

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz