Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Omnicraft: Díly od Fordu nejen pro fordy

Omnicraft: Díly od Fordu nejen pro fordy

 
ford-0

středa, 7. února 2018

Autorizované servisy a prodejci Fordu v Evropě začnou nabízet pod značkou Omnicraft servis a náhradní díly na vozy jiných značek. V okamžiku spuštění služby budou díly Omnicraft k dispozici ve více než 4000 provozovnách FordStore a dealerstvích Fordu na jedenácti evropských trzích. V průběhu roku přijde řada na další autorizované distributory.

 

Značka Omnicraft, kterou uvedla na trh divize péče o zákazníky (Ford Customer Service Division, FCSD) v loňském roce, přináší kvalitní náhradní díly a servisní služby zkušených techniků Ford za konkurenceschopnou cenu. Nová značka Omnicraft doplňuje nabídku originálních dílů Ford a využívá široké obchodní

a servisní sítě této společnosti. Rozšíření záběru na vozy jiných značek umožní autorizovaným servisům a prodejcům Fordu uspokojit potřeby autobazarů, fleetových provozovatelů i nezávislých opraven. Společnost také nabízí kompletní sortiment náhradních dílů Ford Motorcraft pro pozáruční servis a starší vozy značky Ford.

„Omnicraft je první nová značka FSCD za více než 40 let. Pro naše partnery představuje významnou příležitost k růstu, protože budou moci nabízet díly a servis i na jiné vozy,“ řekl John Cooper, viceprezident FSCD. Pro začátek se Ford zaměřil na vývoj nejžádanějších náhradních dílů, jako jsou olejové filtry, brzdové obložení a kotouče, startéry nebo alternátory. V následujících měsících zařadí do nabídky rovněž vzduchové a palivové filtry, hlavní brzdové válce atd.

 

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz