iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Peugeot dodal přes tisíc vozů České poště

Peugeot dodal přes tisíc vozů České poště

 
peugeot-1

pondělí, 23. listopadu 2020

Před několika dny dovršil Peugeot realizaci své rekordní fleetové zakázky v České republice. České poště dodal na základě vítězství ve výběrovém řízení 1089 vozů, a to prostřednictvím leasingové společnosti Arval.

 

Většinová část zakázky sestává z lehkých užitkových vozů. I díky tomu se Peugot posunul na první příčku v pořadí značek v tomto segmentu z hlediska poču domácích registrací. Peugeot dodává vozy České poště od roku 2013, kdy bylo dodáno prvních 400 vozů dodání 400 užitkových vozidel (Boxer a Partner). V následujících letech se Peugeotu podařilo zvítězit v dalších výběrových řízeních, což mu zajistilo pokračování dodávek i pro následující roky.

Letošní zakázka ovšem rozsahem dalece předčila objemy minulých let. Nejvíce se na ní podílel dlouhodobě nejprodávanější užitkový vůz u nás, Peugeot Boxer, s počtem 521 kusů (provedení Furgon L2H2). Následuje Peugeot Partner s 400 kusy.  Dodávku doplnil model Rifter se 168 kusy. Veškeré vozy byly dodány v rámci jediné zakázky a za stejných podmínek – pro všechna vozidla byla uzavřena servisní smlouva nejvyšší úrovně, Optiway Servis, která byla klientovi přizpůsobena na míru dle jeho specifických potřeb. Profesní požadavky klienta byly zohledněny i v rámci postprodukčních úprav, které provedla firma Gefco (např. zabezpečení ochrany nákladového prostoru, montáž zadní parkovací kamery či polep ve firemních barvách, kterým nově dominuje bílá se žlutými prvky). 

„Tato zakázka pro nás byla obrovskou výzvou. Nejen z hlediska objemu, ale také vzhledem k okolnostem a překážkám, kterým jsme museli čelit, jako odstávky výroby, omezení v přihlašování vozů, ztížené podmínky pro dopravu a podobně. Pracovali jsme pod silným časovým tlakem a vynaložili jsme velké úsilí, abychom dostáli našim obchodním závazkům. Jsem nesmírně rád, že se nám to podařilo. Tento úspěch potvrdil flexibilitu značky Peugeot a její schopnost efektivně realizovat skutečně velké projekty,“ prohlásil Lukáš Hošek, vedoucí fleetového prodeje.

 

 

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 

Mimořádná vydání

Tour de Fleet 2021 - registrace

Den s Fleetem 2020Pardubice

Newsletter

Archiv
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz