iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Peugeot nabídne v říjnu LUV se servisem až na tři roky zdarma

Peugeot nabídne v říjnu LUV se servisem až na tři roky zdarma

 
peugeot-1

neděle, 29. září 2019

Peugeot je na našem trhu již několik let jedničkou v prodejích lehkých užitkových vozů. Vděčí za to jak vlastnímu produktu, tak obchodní politice, která umí reagovat na potřeby firemních klientů. Hlavním prodejním argumentem je pak u Peugeotu komplexní servisní smlouva. Právě tuto výhodu akcentuje akce 31 dní Peugeot Professional, během které lze pořídit užitkový vůz značky Peugeot s tříletým servisem zdarma a s výhodným úvěrem.

 

Celosvětově dosáhl v loňském Peugeot díky bezmála čtvrt milionu prodaných LUV historického rekordu a mezi trhy, na kterých se mu daří, patří také Česká republika. V letech 2017 a 2018 se u nás stal nejprodávanější značkou užitkových vozů a letos prodeje užitkových peugeotů oproti loňskému roku ještě o čtyři procenta vzrostly. Navzdory tomu patří letos zatím Peugeotu druhá příčka v prodejích LUV za Volkswagenem. Tuto situaci by mohl změnit nadcházející měsíc, kdy proběhne akce 31 dní Peugeot Professional. Ta nabízí výraznou výhodu - možnost pořídit si jakýkoli lehký užitkový vůz značky Peugeot s tříletým servisem zdarma a s úvěrem 4,5 %.

Nabídka se vztahuje na kompletní řadu lehkých užitkových vozů značky, tedy na modely Partner, Expert a Boxer. Klienti, kteří si v rámci akce zakoupí některý z těchto vozů, k němu získají bezplatný servis a údržbu, včetně výměny opotřebovaných dílů, práce i nadstandardních asistenčních služeb až na tři roky nebo 90 000 km. Kromě toho mohou zákazníci využít akční ceny. Například model Boxer, od roku 2015 nejprodávanější užitkový vůz na českém trhu, je v nejoblíbenějším provedení (skříň o objemu 13 m2) nabízen za ceny od 474 000 Kč. Akční nabídka je platná pro firmy a podnikatele, začíná 1. října a je platná až do konce měsíce v celé prodejní síti Peugeotu.

 

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz