iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Pozvánka na konferenci „Efektivní elektromobilita ve smart city“

Pozvánka na konferenci „Efektivní elektromobilita ve smart city“

 

středa, 4. května 2022

(TZ: Smart city v praxi) Srdečně Vás zveme na odbornou konferenci „Efektivní elektromobilita ve smart city“, která se koná 17. května 2022 na výstavišti v Brně.

 

Elektromobilita, ať už v podobě osobních a užitkových elektromobilů nebo elektrických autobusů, je nedílnou součástí chytrých měst, obcí a regionů, a to ve veřejném i soukromém sektoru. Podobně nabíjecí infrastruktura elektromobilů se stává součástí jejich občanské vybavenosti. Konference ukáže začlenění elektromobility do konceptu smart city, technické novinky z oblasti nabíjecí infrastruktury i příležitosti ke spolufinancování projektů elektromobility z dotací a bankovních zdrojů. Dozvíte se, jak zavádějí elektromobilitu v Brně, budete seznámeni s příklady městské mobility z praxe a s konceptem smart city, bude Vám představena struktura městské mobility a také SUMP v kontextu smart city.

Technologické novinky pro elektromobiltu ve smart city představí partneři konference ČEZ, VIVAVIS a TECO. Jakub Slavík předpremiérově představí praktického průvodce přípravou projektů elektrických autobusů s nezávislým zdrojem energie. Tento průvodce vyjde během května 2022.

Více informací o konferenci, program konference a registraci naleznete zde

 

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz