iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Konference Connected Fleets Europe se vrací do Amsterodamu

Konference Connected Fleets Europe se vrací do Amsterodamu

 
ilustracni-0

pátek, 4. března 2016

Konference Connected Fleets Europe (Amsterdam, 19. – 20. dubna 2016), jediná událost věnovaná oblasti datové konektivity v oblasti správy vozových parků se vrací letos v dubnu do Amsterodamu a bude ještě více než v minulých ročnících akcentovat budoucího vývoje.

 

Data jsou dnes řídícím nástrojem dalšího pokroku ve fleetovém průmyslu a díky vývoji řady systémů a datových nástrojů roste i počet příležitostí pro dodavatele datových řešení a analýz, což vytváří cestu k mnohem efektivnějším fleetům. Při propojení s pokrokem, ke kterému dochází v oblasti automobilových asistenčních systémů a autonomního řízení, zvyšujících bezpečnost provozu, se také otevírají nové možnosti v oblasti leasingu, autopůjčoven nebo LUV.

S novými technologiemi nicméně přicházejí také nové otázky, jako například ochrana dat a bezpečný přístup k nim. Konference Connected Fleet Europe se bude těmito tématy detailně zabývat, aby umožnila dodavatelům technologií sladit svá řešení s požadavky fleetového trhu. Přehled všech přednášejících a informace o možnostech účasti na konferenci naleznete zde.         

Jamie Muir, projektový ředitel společnosti TU-Automotive uvedl: „Connected Fleet Europe je nejrenomovanější konference zabývající se konektivitou ve fleetové oblasti. S tím ohromným množstvím změn, které celé odvětví postihnou, je nyní ještě důležitější než kdykoli předtím hledět do budoucnosti datově propojených fleetů. A to je přesně to, co budeme letos v Amsterodamu nabídnout.“            


 

Výzvy čekající na datovou propojenost fleetů


TU-Automotive na základě svého nezávislého výzkumu nastínila témata, která budou zahrnuta do programu konference.

Problematika dat: Zajištění dat získávaných díky propojeným fleetům prostřednictvím třetí strany a aplikování pokročilých analýz k jejich maximálnímu využití.

Vytváření účinného systému propojení: Propojení dat ze všech vozidlových zdrojů pro holistický přístup k provozní efektivitě vozidel.

Pronájem, leasing a LUV: Potřeby konektivity nejvíce rostoucích sektorů ve fleetovém průmyslu.     

Budoucnost doručování Integrace inovací v technologiích doručování do budoucích fleetů.

Od asistenčních systémů k autonomii: Přínos asistenčních a autonomních technologií  jako například antikolizních přednárazových systémů k bezpečnějším, efektivnějším fleetům.

 

Více než třicítka přednášejících, kteří se rekrutují ze společností, jako jsou Scania, Thatcham Research, Leaseplan, Continental nebo Hertz přestoupí před auditorium více než dvou stovek účastníků konference.

 

 

O TU-Automotive


TU-Automotive je světový lídr v oblasti pořádání konferencí a dalších akcí zaměřených na školení z oblasti automobilových technologií, telematiky, autonomní mobility, právní problematiky a pojištění. Můžete se zaregistrovat pro zasílání týdenních souhrnů novinek, které zahrnují exkluzivní analýzy, interview a články na  www.tu-auto.com
 

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz